Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Mieliśmy swoje szanse

Karol Kłos: Mieliśmy swoje szanse

fot. Klaudia Piwowarczyk

PGE Skra Bełchatów przegrała pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów, choć podopieczni Michała Mieszko Gogola mieli swoje szanse na uzyskanie lepszego wyniku. Mecz w Bełchatowie podsumował krótko środkowy bełchatowian Karol Kłos. – Myślę, że wszyscy nasi kibice i my również chcielibyśmy oglądać jeszcze lepszą Skrę, która wygrywa. Mieliśmy swoje szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy.

Siatkarz żałuje niewykorzystanych szans, w których upatrywał możliwości na pokonanie Rosjan. – Po drugiej stronie nie stali słabi gracze i nawet jeżeli odrzucaliśmy ich od siatki, nie potrafiliśmy ich skontrować. Mieliśmy naprawdę wiele okazji, żeby zrobić to lepiej, a mimo wszystko ich siła ognia i to, że atakowali wysoko po palcach, zaważyło na ich zwycięstwie, z którego teraz się cieszą. Szkoda, bo pograłbym tu jeszcze dłużej. Według zawodnika o wyniku zadecydowały detale, a rywal wykorzystał swoje atuty i to on schodził zwycięski z parkietu. – Na takim poziomie decydują niuanse, czasem jak widać nawet dwie piłki decydują o zwycięstwie. To nie są mali chłopcy i trzeba było się z tym liczyć – zakończył Kłos.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę