Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Butryn siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów

Karol Butryn siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów

fot. Klaudia Piwowarczyk

O mocno nietypowej porze, o północy Asseco Resovia Rzeszów na łamach swoich mediów społecznościowych ogłosiła kolejny transfer. Nowym atakującym rzeszowskiego klubu został Karol Butryn, co potwierdziło wcześniejsze spekulacje.  Przypomnijmy, że w piątek odejście Butryna  ogłosił Cerrad Czarni Radom.  Atakujący związał się z klubem roczną umową.

Urodzony w 1993 roku Butryn ma za sobą znakomity sezon w barwach zespołu z Radomia, był jednym z czołowych atakujących ligi. Wielu ekspertów widziało go już nawet w reprezentacji Polski. W Pluslidze Butryn występuje od momentu wywalczenia z GKS Katowice awansu w 2016 roku, wcześniej spędził z GieKSą sezon w I lidze, ma za sobą występy także w pierwszoligowym KPS Siedlce. Do Cerrad Czarnych Radom trafił w minionym sezonie i szybko stał się liderem zespołu, zdobył 430 punktów i aż pięć razy odbierał nagrodę MVP.Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2020/2021

źródło: inf. własna, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę