Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Butryn: Nie mieliśmy punktu zaczepienia

Karol Butryn: Nie mieliśmy punktu zaczepienia

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kibice Asseco Resovii z pewnością byli bardzo zaskoczeni wynikiem pierwszego meczu swojego zespołu w nowym sezonie. Drużyna przegrała na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem 0:3, w żadnym z setów nie zagrażając rywalom w odniesieniu zwycięstwa. – Ciężko się gra tutaj w hali, ciężki był to też dla nas mecz, bo pierwszy, inauguracyjny – skomentował Karol Butryn, atakujący zespołu z Rzeszowa.

Na przestrzeni trzech setów Butryn wywalczył dla swojego zespołu 10 punktów, w tym 7 z ataku, 1 blokiem i 2 z zagrywki. Zanotował 41% skuteczności w ataku.Nie mieliśmy punktu zaczepienia. Zagrywka i nasze przyjęcie… mieliśmy w tych elementach problemy.  Ciężko się gra z takim przeciwnikiem jak JastrzębskiKarolowi Butrynowi ciężko było po meczu znaleźć słowa komentarza.

Próbowaliśmy gonić, ale za każdym razem jak już dochodziliśmy przeciwników na dwa, trzy punkty, to oni włączali drugi bieg i wychodzili lepiej. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby potrenować, żeby zgrać się w danych sytuacjach jakie są na boisku – ocenił Karol Butryn. – Jedziemy teraz do Katowic i będziemy chcieli pokazać się z lepszej strony, a co nasza gra pokaże, to zobaczymy. 

Przypomnijmy, że Asseco Resovia Rzeszów zgodziła się na przełożenie meczu 1. kolejki PlusLigi z Treflem Gdańsk. W przyszłym tygodniu zagrają na wyjeździe z GKS-em Katowice, przed którym mecz 2. kolejki ze Stalą Nysa.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved