Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Butryn: Dostrzegam same plusy

Karol Butryn: Dostrzegam same plusy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Asseco Resovia oficjalnie już ogłosiła, że jednym z nowych atakujących zespołu będzie Karol Butryn. Siatkarz świetnie radził sobie w poprzednim sezonie i był drugim najlepiej punktującym zawodnikiem. – Wiadomo, że zależało mi, żeby wybić się dalej i walczyć o coś więcej. Mam nadzieję, że klub z Rzeszowa zapewni mi to i całą drużyną będziemy się wspólnie cieszyć z gry – mówił nowy nabytek rzeszowskiego zespołu w rozmowie z portalem Super Nowości.

Karol Butryn był zdecydowanym liderem Cerrad Enei Czarnych Radom w przedwcześnie zakończonym sezonie 2019/2020. Teraz bombardier przenosi się do Rzeszowa.  – Ten klub  zapewni mi walkę o coś więcej w przyszłym sezonie. Byłem zdecydowany od początku na Asseco Resovię i mam nadzieję, że powalczymy o jakiś większy wynik – przyznał atakujący i zdradził:  – Wstępne rozmowy prowadziliśmy już dużo wcześniej. Zależało mi na tym, żebym oczywiście grał, a nie przesiedział połowy sezonu na ławce. Dlatego zdecydowałem się na tą ofertę, bo będę mógł gra – wyjaśnił Karol Butryn.Zanim Butryn przeszedł do Czarnych Radom, występował w GKS-ie Katowice. Teraz kilku jego kolegów z Katowic występuje w barwach rzeszowskiego zespołu. – Na pewno rozmawialiśmy i to nie tylko odkąd dowiedziałem się, że mam propozycję, tylko przez cały rok. Także wiedziałem, jakie to jest środowisko. Myślę, że dam sobie radę. Bardzo się cieszę też, że będę grał z chłopakami, z którymi znam się z gry w Katowicach. Fajnie będzie ponownie z nimi zagrać w zespole. Dostrzegam same plusy – tłumaczył Karol Butryn, dla którego będzie to pierwszy raz w utytułowanym klubie. – Wiadomo, że zależało mi, żeby wybić się dalej i walczyć o coś więcej. Mam nadzieję, że klub z Rzeszowa zapewni mi to i całą drużyną będziemy się wspólnie cieszyć z gry – zapewnił atakujący.

Po raz pierwszy również przyjdzie mu pracować z zagranicznym szkoleniowcem, Asseco Resovię poprowadzi Alberto Giuliani. – Nie pracowałem jeszcze z zagranicznym szkoleniowcem. Jestem bardzo ciekawy naszej współpracy. Mam nadzieję, że przyniesie to same superlatywy. Jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało i czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie treningów – zapewnił Karol Butryn.

źródło: supernowosci24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę