Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Karol Borkowski: Błędy zaważyły na naszej porażce

Karol Borkowski: Błędy zaważyły na naszej porażce

fot. Klaudia Piwowarczyk

W sobotnie popołudnie AZS AGH Kraków musiał uznać wyższość Mickiewicza Kluczbork w meczu 19. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. – Błędy zaważyły na naszej porażce – powiedział Karol Borkowski, przyjmujący Akademików. Krakowianie i kluczborczanie mają za sobą dość wyrównane spotkanie. Wszystkie sety rozgrywały się w zaciętych końcówkach. Ostatecznie trzy punkty z grody Kraka wywieźli siatkarze Mickiewicza.

Zagraliśmy dobre spotkanie, ale niestety przez kilka serii prostych błędów przegraliśmy to starcie. To właśnie błędy zaważyły na naszej porażce. Mickiewicz nie grał trudnej siatkówki. Myślę, że nasz zespół było stać, aby pokonać tę drużynę. Powiem tak – w mojej ocenie stać na znacznie więcej – powiedział Karol Borkowski. I dodał – Było sporo emocji i walki, tak jak zawsze na naszych meczach.Przegrana bardzo mobilizująco wpłynęła na podopiecznych Andrzeja Kubackiego. Zespół w dalszym ciągu chce walczyć o miejsce w najlepszej ósemce. – Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki. Będziemy walczyć, ponieważ chcemy zagrać w fazie play off – zakończył Borkowski.

Aktualnie AZS AGH Kraków z bilansem 10 zwycięstw i 9 porażek zajmuje 10. miejsce w tabeli. Krakowianie mają na swoim koncie 26 punktów.  Karol Borkowski w sobotę zdobył 13 punktów, 8 atakiem, 2 blokiem i 3 zagrywką. W czwartek podopieczni trenera Kubackiego zmierzą się z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Mecz zaplanowano na godzinę 20:30.

źródło: AGH Kraków, inf. własna, tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę