Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kara Bajema: Nie mogłyśmy uwierzyć

Kara Bajema: Nie mogłyśmy uwierzyć

fot. tauronliga.pl

Developres Bella Dolina Rzeszów wywalczył Superpuchar Polski, wygrywając z Grupą Azoty Chemik Police 3:2. Z trofeum bardzo cieszyła się Kara Bajema, amerykańska przyjmująca rzeszowianek. – Patrzyłyśmy z podziwem na Magdę Jurczyk, która zachowała zimną krew na zagrywce, sprawiała problemy rywalkom i nie popełniła żadnego błędu. To było coś niesamowitego – komplementowała koleżankę z drużyny.

Po przyjściu do nowego klubu od razu sięgnęła pani z Developresem po Superpuchar. Jak wiele znaczy dla pani to trofeum?To jest super sprawa, że tak to się wszystko potoczyło i że po niesamowitym spotkaniu możemy się już na początku sezonu wspólnie cieszyć z trofeum wywalczonego dla klubu.

Pierwsze dwa sety w rywalizacji z Grupą Azoty Chemikiem Police były wręcz koncertowe w waszym wykonaniu. Co zadecydowało o tym, że ten mecz się później odwrócił?

– Rywalki zaczęły grać dużo lepiej, zwłaszcza na zagrywce, która była ich atutem, a nam sprawiała duże problemy. Z kolei nam w trzecim i czwartym secie brakowało agresywnej zagrywki. Na szczęście będąc już w bardzo trudnej sytuacji w tie-breaku nie poddałyśmy się, tylko walczyłyśmy do końca i to się opłaciło.

Wszystkie na przyjęciu miałyście swoje lepsze i słabsze momenty w tym spotkaniu, ale każda z was dołożyła cegiełkę do zwycięstwa.

– To jest właśnie najfajniejsza rzecz w naszej drużynie, że wszystkie bardzo się wspieramy i uzupełniamy. Każda jest gotowa do gry i wchodząc na boisko może dać dobrą zmianę. Dzięki temu wspólnie możemy się cieszyć z końcowego sukcesu.

Czy przy prowadzeniu policzanek 6:1 w tie-breaku miała pani rzeczywiście wiarę w to, że uda się odwrócić losy tej partii i meczu?

– Sama nie wiedziałam, co mam o tym myśleć. Kiedy zostałam zmieniona, to wspólnie z dziewczynami na ławce po każdej naszej wygranej akcji nie mogłyśmy wręcz uwierzyć, co tu się dzieje i ja ten wynik szybko odwrócił się na naszą korzyść. Patrzyłyśmy z podziwem na Magdę Jurczyk, która zachowała zimną krew na zagrywce, sprawiała problemy rywalkom i nie popełniła żadnego błędu. To było coś niesamowitego.

Wygrałyście już trzecie spotkanie w tym sezonie po tie-breaku. Jesteście na zwycięskiej ścieżce i w TAURON Lidze, a teraz w Superpucharze. To na pewno wzmacnia zespół mentalnie.

– Śmiejemy się z dziewczynami, że chyba lubimy grać te tie-breaki, bo faktycznie sporo już ich rozegrałyśmy. Najważniejsze jednak są zwycięstwa. Nasz dobry początek sezonu to coś bardzo pozytywnego. Wciąż mamy rezerwy w grze i zależy nam na tym, żeby grać coraz lepiej.

W poniedziałek wracacie do rywalizacji w TAURON Lidze i podejmiecie  #VolleyWrocław.

– Myślę, że teraz będzie nam jeszcze trudniej, bo rywalki przyjadą do nas dodatkowo zmotywowane, żeby pokonać lidera tabeli i zwycięzcę Superpucharu. Musimy być czujne i dobrze przygotowane do tego spotkania.

źródło: tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę