Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kanadyjski transfer Uralu Ufa

Kanadyjski transfer Uralu Ufa

fot. Klaudia Piwowarczyk

W siatkówce nie są obecnie rozgrywane żadne mecze, ale nie oznacza to, że nic się nie dzieje. W najlepsze trwa okres transferowy, chociaż pandemia koronawirusa na pewno mocno komplikuje pracę klubowych działaczy oraz menadżerów i zawodników.  Nie przeszkodziła ona jednak w przejściu reprezentanta Kanady, Johna Gordona Perrina do Uralu Ufa. Kontrakt został podpisany na rok.

Dla Kanadyjczyka nie będzie to pierwsza przygoda z rosyjską Superligą.  W sezonie 2018/2019 bronił ona barw Biełogorie Biełgorod. 30-latek  ma także za sobą grę w Pluslidze, w barwach Asseco Resovii Rzeszów w sezonie 2016/2017. Miał już także przedłużoną umowę na nowy sezon, ale ostatecznie wybrał grę w lidze chińskiej. Ostatni sezon John Gordon Perrin spędził w Sada Cruzeiro,  obecnie brazylijski klub, podobnie jak wiele innych boryka się z problemami finansowymi i musiał znacznie zredukować swój budżet.Przypomnijmy, że z Uralem Ufa wiązany był także Artur Szalpuk, ale transfer reprezentanta Kanady pozwala przypuszczać, że reprezentant Polski obierze inny kierunek. W Superlidze obowiązuje limit dwóch obcokrajowców.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę