Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Kanadyjczycy w mistrzostwach świata bez Koppersa

Kanadyjczycy w mistrzostwach świata bez Koppersa

fot. FIVB

Reprezentacja Kanady już za kilka dni rozpocznie zmagania w mistrzostwach świata. Ich pierwszym rywalem będą Włosi. Po sparingach z kadrą Bułgarii szkoleniowiec Benjamin Josephson ogłosił czternastkę zawodników, którzy zagrają w zbliżającym się czempionacie. 

Reprezentacja Kanady fazę grupową mistrzostw świata rozegra w Ljubljanie, gdzie walczyć będzie w grupie E. Na początek ekipa spod znaku klonowego liścia rozegra z Włochami, a potem zmierzy się z Chinami oraz Turcją. Kanadyjczycy mają spore szanse na awans do kolejnej rundy turnieju, a trener Benjamin Josephson wybrał skład, który będzie walczył w mistrzostwach świata.W ostatnich dniach Kanadyjczycy dwukrotnie zagrali z Bułgarią i dwukrotnie musieli uznać wyższość Europejczyków. Ze składu wypadł w ostatnim momencie Brandon Koppers, który po kilku dniach wolnego ma dołączyć do przygotowań MKS-u Będzin. Trener Josephson ma kilku uniwersalnych graczy, czas pokaże na co będzie stać Kanadyjczyków w mistrzostwach świata.

Skład Kanady na mistrzostwa świata:

Rozgrywający: Derek Epp, Brett Walsh
Przyjmujący: Nicholas Hoag, Eric Loeppky, Stephen Maar,  Ryley Barnes,, Mathias Elser
Atakujący: Ryan Sclater, Arthur Szwarc
Środkowi bloku: Pearce Eshenko, Lucas Van Berkel, Jackson Howe
Libero: Steven Marshall,  Brodie Hofer

źródło: opr. własne, volleyball.ca

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę