Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kamila Colik nową libero Płomienia Sosnowiec

Kamila Colik nową libero Płomienia Sosnowiec

fot. Michał Szymański

Była libero MCKiS Jaworzno, MKS-u Dąbrowa Górnicza i KSZO Ostrowiec Św., która ostatni sezon spędziła w barwach Solnej Wieliczka wzmocni beniaminka I ligi kobiet.  – Pragnę, abyśmy stworzyły naprawdę fajny zespół, tak, żeby każda za każdą poszła w ogień – mówi nowa siatkarka Płomienia Sosnowiec, Kamila Colik.

Dołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?Kamilia Colik:Miniony sezon jest dla mnie wielkim niespełnieniem, ponieważ walka o najważniejsze cele dopiero się zaczynała, a z wiadomych przyczyn niestety wszystko się zatrzymało i ostateczny wynik nie był satysfakcjonujący. Ta przerwa pokazała mi tylko jak kocham tą dyscyplinę i dlaczego gram w siatkówkę. Od Sierpnia wracam ze sportową złością na parkiet, aby wraz z nową drużyną walczyć od samego początku o to, żeby każdy mecz był dla kibiców wspaniałym widowiskiem. Walczaków w tej drużynie nie będzie brakować, także emocje gwarantowane!

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?

– Ten sezon będzie trochę odbiegać od wcześniejszych. Czekamy na ostateczny kształt ligi, ile zespołów wystąpi w ogóle. Niestety ta przerwa spowodowała, że część naprawdę świetnych zawodniczek postawiła na inne, ważniejsze aspekty życia, robiąc przerwę, a część poszła do Tauron Ligi. Zespoły są w trakcie budowania i ze względu na nieukrywalne cięcia budżetowe, kluby zmuszone są do naprawdę przemyślanych wyborów. Nie powinno siedzieć nam w głowie, że Sosnowiec jest bieniaminkiem. W każdym meczu powinniśmy wyjść na boisko, pokazując swoje najlepsze Ja. Wierzę, że każda z dziewczyn ma ogromne serducho do grania, a to już jest naprawdę wiele.

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?

– Zawsze staram wyznaczać sobie cele na sezon, jak i na treningi, tak żeby nigdy nie stać w miejscu, tylko zawsze coś poprawiać. Pragnę, abyśmy stworzyły naprawdę fajny zespół, tak, żeby każda za każdą poszła w ogień.

Czego kibice Płomienia mogą spodziewać się w tym sezonie?

– Z mojej strony mogę obiecać ogrom radości i wulkanu na boisku. Razem z zespołem będziemy tworzyć dla was – kibiców, niezapomiane widowiska. Pragnę raz jeszcze wszystkich gorąco przywitać i prosić o najgłośniejszy doping w całej lidze.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę