Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kamila Colik nową libero Płomienia Sosnowiec

Kamila Colik nową libero Płomienia Sosnowiec

fot. Michał Szymański

Była libero MCKiS Jaworzno, MKS-u Dąbrowa Górnicza i KSZO Ostrowiec Św., która ostatni sezon spędziła w barwach Solnej Wieliczka wzmocni beniaminka I ligi kobiet.  – Pragnę, abyśmy stworzyły naprawdę fajny zespół, tak, żeby każda za każdą poszła w ogień – mówi nowa siatkarka Płomienia Sosnowiec, Kamila Colik.

Dołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?Kamilia Colik:Miniony sezon jest dla mnie wielkim niespełnieniem, ponieważ walka o najważniejsze cele dopiero się zaczynała, a z wiadomych przyczyn niestety wszystko się zatrzymało i ostateczny wynik nie był satysfakcjonujący. Ta przerwa pokazała mi tylko jak kocham tą dyscyplinę i dlaczego gram w siatkówkę. Od Sierpnia wracam ze sportową złością na parkiet, aby wraz z nową drużyną walczyć od samego początku o to, żeby każdy mecz był dla kibiców wspaniałym widowiskiem. Walczaków w tej drużynie nie będzie brakować, także emocje gwarantowane!

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?

– Ten sezon będzie trochę odbiegać od wcześniejszych. Czekamy na ostateczny kształt ligi, ile zespołów wystąpi w ogóle. Niestety ta przerwa spowodowała, że część naprawdę świetnych zawodniczek postawiła na inne, ważniejsze aspekty życia, robiąc przerwę, a część poszła do Tauron Ligi. Zespoły są w trakcie budowania i ze względu na nieukrywalne cięcia budżetowe, kluby zmuszone są do naprawdę przemyślanych wyborów. Nie powinno siedzieć nam w głowie, że Sosnowiec jest bieniaminkiem. W każdym meczu powinniśmy wyjść na boisko, pokazując swoje najlepsze Ja. Wierzę, że każda z dziewczyn ma ogromne serducho do grania, a to już jest naprawdę wiele.

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?

– Zawsze staram wyznaczać sobie cele na sezon, jak i na treningi, tak żeby nigdy nie stać w miejscu, tylko zawsze coś poprawiać. Pragnę, abyśmy stworzyły naprawdę fajny zespół, tak, żeby każda za każdą poszła w ogień.

Czego kibice Płomienia mogą spodziewać się w tym sezonie?

– Z mojej strony mogę obiecać ogrom radości i wulkanu na boisku. Razem z zespołem będziemy tworzyć dla was – kibiców, niezapomiane widowiska. Pragnę raz jeszcze wszystkich gorąco przywitać i prosić o najgłośniejszy doping w całej lidze.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved