Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kamil Semeniuk: Warto trenować i dawać z siebie wszystko

Kamil Semeniuk: Warto trenować i dawać z siebie wszystko

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Na zgrupowanie kadry wezmę prawdopodobnie ze sobą złoty medal Ligi Mistrzów. Wieczorami, gdy będę zmęczony, powiem sobie: warto trenować i warto dawać z siebie wszystko, po to, aby taki medal mógł zawisnąć na szyi – powiedział Kamil Semeniuk.

Co zmieniło zwycięstwo w Lidze Mistrzów ?Kamil Semeniuk: – Wciąż nie dociera do mnie fakt, że wygraliśmy Ligę Mistrzów, jest to sukces dla całej polskiej siatkówki. Jednocześnie jest to duży sukces dla całego polskiego sportu, wpisaliśmy się do kart historii ZAKSY. Klub z Kędzierzyna-Koźla będzie postrzegany przez pryzmat nazwy w światowej siatkówce.

Wiadomo, że w przyszłym sezonie ZAKSA nie będzie wyglądała tak samo jak w obecnym, Co dalej z ZAKSĄ?

– Plotki transferowe są już znane. Kto śledził portale i media społecznościowe, wie, jaka będzie sytuacja w klubie po zakończeniu obecnego sezonu. Ten zespół nie będzie taki sam, personalnie będzie to inna drużyna. Na pewno zespół ZAKSY nadal będzie grał z zaangażowaniem i będzie miał takie same ambicje w przyszłym sezonie.

Z ZAKSY mają odejść Toniutti, Zatorski i Kochanowski, a po finale Ligi Mistrzów mówi się głośno o odejściu trenera Nicoli Grbicia,

– Co do trenera to nadal ma on ważny kontrakt z klubem na przyszłym sezon. Jeżeli chodzi o jego przyszłość w ZAKSIE to nie będę się wypowiadał, ponieważ to nie należy do moich kompetencji.

Czy weźmiesz ze sobą złoty medal Ligi Mistrzów na zgrupowanie kadry w Spale?

– Może wezmę, ponieważ będzie mi przypominał, że ciężki wysiłek jest zawsze nagradzany na końcu. Zgrupowania zawsze są trudne, jesteśmy cały czas zamknięci i szlifujemy swoją formę na poszczególne turnieju. Wieczorem, gdy będę zmęczony, wówczas popatrzę na ten medal i powiem sobie, że warto ciężko trenować i warto dać z siebie wszystko, aby taki medal mógł zawisnąć na szyi.

źródło: sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę