Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kamil Rychlicki: Będziemy musieli zacisnąć zęby

Kamil Rychlicki: Będziemy musieli zacisnąć zęby

fot. Wikipedia

W środę (3 marca) o godzinie 18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Koźle podejmie we własnej hali zespół Cucine Lube Civitanova. Będzie to spotkanie rewanżowe Ligi Mistrzów, którego stawką jest awans do półfinału tych prestiżowych europejskich rozgrywek. Tydzień temu zespół Nikoli Grbicia wywołał wielkie poruszenie w siatkarskich mediach, bowiem pokonał faworyzowanego przeciwnika 3:1.

Kamil Rychlicki, atakujący włoskiego giganta, przyznał, że wszyscy gracze Cucine Lube zdają sobie sprawę z tego, jak ważne będzie dla nich spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu. Tym bardziej, że po pierwszym meczu z posadą trenera musiał pożegnać się Ferdinando De Giorgi. W meczu w Polsce zespół poprowadzi już Gianlorenzo Blengini.Przyjście nowego trenera to bodziec dla grupy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stoimy przed bardzo trudnym wydarzeniem, ale łącząc siły mamy szansę, aby odwrócić losy rywalizacji – podkreślił Rychlicki.

Zespół Cucine Lube Civitanova wygrał Ligę Mistrzów w 2019 roku, w poprzednim sezonie nie udało się dokończyć rozgrywek z uwagi na pandemię koronawirusa. Włosi pozostają zatem obrońcami tytułu i ciąży na nich dość spora presja. – W naszych głowach nie ma innych myśli, tylko środowe wyzwanie. Dla nas liczy się to jak finał. Wszyscy będziemy musieli zacisnąć zęby, lepiej bronić i dać De Cecco możliwość wykorzystania jego umiejętności. Chcemy zaskoczyć zespół, który zaledwie tydzień temu naruszył nasze pole, demonstrując swoje umiejętności taktyczne i siłę w formacji blok-obrona – dodał Kamil Rychlicki.

źródło: ivolleymagazine.it, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę