Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Maruszczyk: W drugiej rundzie musimy po prostu grać porządną siatkówkę

Kamil Maruszczyk: W drugiej rundzie musimy po prostu grać porządną siatkówkę

fot. Patrycja Bargieł - tauron1liga.pl

Pierwszą rundę fazy zasadniczej Chemeko-System Gwiardia Wrocław zakończyła trzema porażkami i z fotela lidera spadła na szóste miejsce. Na początek rundy rewanżowej wrocławian czeka starcie z Mickiewiczem Kluczbork.

Na świąteczno-noworoczną przerwę Gwardia udała się w nie najlepszych nastrojach, jednak kilka dni wolnego pozwoliło zawodnikom nabrać dystansu, wyleczyć choroby oraz drobne urazy, a przede wszystkim odpocząć. Do treningów siatkarze wrócili zmotywowani i głodni kolejnych zwycięstw, a szansa na przełamanie złej passy będzie już 7 stycznia, kiedy to zespół uda się do Kluczborka na rewanżowy mecz z miejscowym zespołem.– Celem na ten czas było wyeliminowanie przestojów, które nam się zdarzały. W drugiej rundzie musimy po prostu grać porządną siatkówkę — pod tym kryje się dużo i jest to pojemne sformułowanie, ale chcemy poprawić to, co nie działało i wrócić na zwycięską ścieżkę – powiedział Kamil Maruszczyk.

Mickiewicz Kluczbork to obecnie piąta drużyna TAURON 1.Ligi, jednak strata Gwardii do najbliższych rywali to zaledwie jeden punkt. W inaugurującym sezon 2022/2023 meczu gwardziści pokonali kluczborczan 3:1 i z dużymi apetytami przystąpią do pojedynku, który otworzy drugą rundę.

źródło: gwardiawroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę