Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Kosiba w Viśle, nowy rozgrywający Lechii

Kamil Kosiba w Viśle, nowy rozgrywający Lechii

fot. 1liga.pls.pl

BKS Visła ogłosiła pozyskanie nowego zawodnika – tym razem do składu dołączył przyjmujący Kamil Kosiba. Z kolei w Lechii Tomaszów Mazowiecki pojawił się rozgrywający Dominik Żukowski.

Kamil Kosiba, który w 2016 r. został uznany najlepszym przyjmującym mistrzostw Polski kadetów, do BKS-u Visły Bydgoszcz przeszedł z Norwida Częstochowa, wcześniej spędził sezon w Buskowiance Kielce. 21-letni przyjmujący o miejsce w pierwszej szóstce będzie rywalizować z Kamilem Gutkowskim, Janem Galabovem i Patrykiem Łabą.Kosiba swoją przygodę z siatkówką zaczął w UKS Jedynka Biecz. W 2015 roku rozpoczął naukę w I NLO SMS PZPS Spała. W tym samym roku – w roli kapitana, poprowadził drużynę do zwycięstwa podczas Mistrzostw Wschodnioeuropejskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii mężczyzn do lat 17 (EEVZA U-17 Men Championship). Kolejny rok przyniósł srebrny medal Mistrzostw Polski Kadetów. W 2018 roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów.

Dominik Żukowski to nowy rozgrywający Lechii Tomaszów Mazowiecki. 20-letni siatkarz ma na swoim koncie występy w drugoligowych: KS Metro Warszawa i SPS Chrobrego Głogów. W minionym sezonie dyrygował grą austriackiego VBC Weiz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron 1.ligi mężczyzn

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook, facebook.com/KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved