Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Franczak: Norwid jest doskonałym miejscem, by rozwijać się sportowo

Kamil Franczak: Norwid jest doskonałym miejscem, by rozwijać się sportowo

fot. KS Norwid Częstochowa

– Zdecydowałem się pozostać w Częstochowie, ponieważ dobrze czuję się w tym mieście. W Norwidzie spędzę już piąty sezon i uważam, że jest to doskonałe miejsce, by móc rozwijać się sportowo – powiedział Kamil Franczak. Jest on już kolejnym zawodnikiem, który przedłużył współpracę z Exact Systems Norwidem Częstochowa.

W klubach trwa gorączkowe kompletowanie składów na sezon 2020/2021. Ty zostajesz w Norwidzie na dłużej! Dlaczego zdecydowałeś się na taki krok i swoją karierę kontynuował będziesz właśnie w Częstochowie?Kamil Franczak:-  Zdecydowałem się pozostać w Częstochowie, ponieważ dobrze czuję się w tym mieście. W Norwidzie spędzę już piąty sezon i uważam, że jest to doskonałe miejsce, by móc rozwijać się sportowo.

Na jak długo związałeś się z błękitno-granatowymi?

– Tak jak wspomniałem wcześniej, spędzę w Norwidzie już piąty sezon licząc grę w grupach młodzieżowych. A ile sezonów w barwach Norwida jeszcze przede mną ? Czas pokaże.

Jak wykorzystujesz wolny czas, ostatnio masz go chyba pod dostatkiem?

– Z obecną sytuacją radzę sobie całkiem nieźle. Wiadomo na początku kwarantanny lubiłem sobie poleniuchować. Lecz na dłuższy odcinek czasowy nic nie robienie jest bardzo ciężkie. Staram się na ile pozwalają możliwości aktywnie spędzać czas. Czy to przez jazdę na rowerze czy grę w plażówkę.

Czy masz jakieś obawy przed startem nowego sezonu w związku z koronawirusem?

– Czy mam jakieś obawy ? Myślę, że jedyne to związane z tym, że mecze będą odbywać się bez udziału kibiców oraz to, że sezon zostanie wstrzymany przez epidemię.

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę