Występujący na pozycji libero Kamil Dembiec zdecydował się na przedłużenie kontraktu na kolejny sezon. Zawodnik gra w drużynie z Nysy od sezonu 2019/2020.
Swoją karierę Kamil Dembiec rozpoczął w rezerwach Skry Bełchatów, reprezentował barwy Avii Świdnik, Espadonu Szczecin, TSV Sanok AGH Kraków, Norwida Częstochowa.
Zobacz również:
Karuzela transferowa w PlusLidze


![Transfery siatkarskie 2026/2027 [14.06.2026]: Niedziela nie zatrzymała karuzeli](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/12/IMG_2132-Jakub-Bucki-Mateusz-Poreba-375x250.jpg)






