Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kadra U-20 wystąpi gościnnie na turnieju w Siedlcach

Kadra U-20 wystąpi gościnnie na turnieju w Siedlcach

fot. voleybolunsesi.com

W najbliższy piątek i w sobotę (2-3 września) w Siedlcach odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Mostostalu Siedlce Tomasza Hapunowicza. W rozgrywkach wezmą udział cztery drużyny, w tym trzy z TAURON 1. Ligi Mężczyzn – KPS Siedlce, Lechia Tomaszów Mazowiecki, BAS Białystok oraz Arka Chełm.

Dla trzech pierwszych zespołów będzie to okazja do sprawdzenia formy przed startem sezonu 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Podczas turnieju gościnnie wystąpi kadra Polski U-20, prowadzona przez trenera siedleckiego zespołu Mateusza Grabdę.Harmonogram Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Mostostalu Siedlce Tomasza Hapunowicza:

2 września (piątek)
13:00 – BAS Białystok – reprezentacja Polski U20 (3 sety)
15:00 – Arka Chełm – Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:45 – oficjalne Otwarcie Turnieju
19:00 – BAS Białystok – KPS Siedlce

3 września (sobota)

10:00 – mecz o 3. miejsce
13:00 – mecz o 1. miejsce
15:30 – wręczenie nagród i zakończenie turnieju
16:00 – KPS Siedlce – reprezentacja Polski U20 (3 sety)

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę