Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Piechocki: Dobrze bawiliśmy się na boisku

Kacper Piechocki: Dobrze bawiliśmy się na boisku

fot. Klaudia Piwowarczyk

W dobrym stylu do gry po kwarantannie wróciła PGE Skra Bełchatów. Podopieczni trenera Michała Mieszko Gogola bez większych problemów pokonali MKS Będzin, nie tracąc przy tym seta. – Myślę, że nasza forma mogła stać pod znakiem zapytania, ale wyszliśmy i fajne było to, że siatkówka sprawiała nam frajdę, dobrze bawiliśmy się na boisku. Myślę, że to był klucz do trzech punktów – powiedział po pojedynku MVP Kacper Piechocki.

PGE Skra Bełchatów w pierwszym meczu po przerwie związanej z zakażeniami koronawirusem w zespole mierzyła się z MKS-em Będzin. Bełchatowianie pierwsze dwie partie wygrali do 17, a ostatnią 25:22 i dopisali do swojego konta ważne trzy punkty.



Myślę, że nasza forma mogła stać pod znakiem zapytania, ale wyszliśmy i fajne było to, że siatkówka sprawiała nam frajdę, dobrze bawiliśmy się na boisku. Myślę, że to był klucz do trzech punktów – powiedział Kacper Piechocki, który został wybrany MVP meczu. – Kilka statuetek zdobyłem, cieszę się, że dzisiaj dołożę kolejną do kolekcji, ale to nie było najważniejsze. Najważniejszym był nasz powrót, wygrana całej drużyny i to, że dopisujemy sobie trzy punkty – zaznaczył libero PGE Skry.

Klub z Bełchatowa 25 października poinformował o pozytywnych testach na obecność wirusa SARS-CoV-2 w zespole. Bełchatowianie do treningów wrócili dopiero 11 listopada. – Cieszymy się, że wróciliśmy do treningów, że jesteśmy w pełnym składzie. Jeszcze bez Dusana (Petkovicia – przyp. red.), ale wszyscy spotkamy się w szatni i to naprawdę cieszy, że teraz możemy skupić się wyłącznie na trenowaniu i meczach – przyznał siatkarz bełchatowskiego zespołu. – To było najgorsze, że każdy wrócił na innym etapie fizycznym. W miarę możliwości robiliśmy z trenerem od przygotowania, ale to nie jest to samo. Ćwiczyliśmy na zoomie, więc nie zapuściliśmy się bardzo, ale na pewno powrót był ciężki i czeka nas trochę meczów do nadrobienia – dodał Kacper Piechocki.

PGE Skra Bełchatów dotychczas rozegrała sześć spotkań. Podopieczni trenera Michała Mieszko Gogola wygrali cztery z nich i mają 12 punktów na swoim koncie.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved