Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kacper Ledwoń: Najważniejsze, że wywozimy zwycięstwo

Kacper Ledwoń: Najważniejsze, że wywozimy zwycięstwo

fot. Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała wywiązał się z roli faworyta i pokonał Gwardię na wyjeździe. Podopieczni trenera Brokkinga do zwycięstwa potrzebowali pięciu setów. – Graliśmy w hali przeciwnika, wiedzieliśmy, że nie poddadzą się. Była walka o każdy punkt. Trzeba docenić to, że wrocławianie bardzo dobrze zagrywali, dzięki temu odrzucili nas od siatki. Ale w tych wygranych setach pokazaliśmy też swoją siłę – siłę drużyny. Ciężko pracowaliśmy na każdy punkt. Udało się nam wygrać trzy sety i wywieźć z trudnego terenu dwa punkty, które są dla nas bardzo ważne – stwierdził Adrian Hunek.

BBTS Bielsko-Biała w ostatniej kolejce I ligi mężczyzn po tie-breaku pokonał Chemeko-System Gwardię Wrocław. Tym samym bielszczanie umocnili się na pozycji lidera, gdzie mają dziewięć punktów przewagi nad drugim MKS-em Będzin (będzinianie mają zaległe dwa spotkania).Najważniejsze, że wywozimy stąd zwycięstwo. Mecz mógł się podobać, ponieważ był tie-break, każdy set był inny. Dużo wymian, ciekawej gry. Ciężki teren, dobra drużyna – cieszę się, że podołaliśmy i wywozimy te dwa punkty, które są teraz bardzo ważne w tabeli, bo jak wiemy, jest bardzo ciasno – powiedział po spotkaniu Kacper Ledwoń.

Pojedynek był bardzo nierówny i obfitował w błędy. Drużyny wygrywały sety na zmianę. Pierwszego seta bielszczanie triumfowali do 19, by w kolejnej partii przegrać do 23. Trzecia odsłona ponownie należała do BBTS-u. Chociaż wrocławianie zdobyli w niej zaledwie 13 punktów, z nową energią weszli w czwartą partię i doprowadzili do tie-breaka. W piątej odsłonie szybko do głosu doszli goście i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. – To był bardzo trudny mecz. Graliśmy w hali przeciwnika, wiedzieliśmy, że nie poddadzą się. Była walka o każdy punkt. Trzeba docenić to, że wrocławianie bardzo dobrze zagrywali, dzięki temu odrzucili nas od siatki. Ale w tych wygranych setach pokazaliśmy też swoją siłę – siłę drużyny. Ciężko pracowaliśmy na każdy punkt. Udało się nam wygrać trzy sety i wywieźć z trudnego terenu dwa punkty, które są dla nas bardzo ważne. Wiemy, że Gwardia ma wysokie ambicje tak jak my. Cieszę się ze zwycięstwa i mam nadzieję, że dalej będziemy tu wygrywać, jeśli będziemy musieli się spotkać w play-off – skomentował Adrian Hunek, który został MVP pojedynku.

źródło: BBTS Bielsko-Biała - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę