Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Gonciarz nie będzie już zawodnikiem Ślepska

Kacper Gonciarz nie będzie już zawodnikiem Ślepska

fot. Miłosz Kozakiewicz - Ślepsk Suwałki

Kacper Gonciarz nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022. Klub zdecydował się nie przedłużać umowy z 29-letnim rozgrywającym z Radomia.

Kacper Gonciarz po raz pierwszy pojawił się w Suwałkach w 2013 roku, gdzie spędził 3 sezony. Następnym etapem kariery zawodnika był powrót do zespołu Czarnych Radom. W 2017 roku ponownie zawitał jednak na Suwalszczyznę, gdzie w ostatnich latach znacznie przyczyniał się do sukcesów biało-niebieskich. Warto dodać, że pełnił również funkcję kapitana drużyny. Po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej rozegrał w barwach Ślepska Malow Suwałki 32 spotkania, w których zdobył łącznie 10 punktów (w tym 3 blokiem i 2 asy serwisowe). Miało to miejsce w sezonach 2019/2020 oraz 2020/2021.Przypomnijmy, że Gonciarz ma na swoim koncie dwa tytuły mistrzowskie 1. Ligi mężczyzn (2013, 2019), dwa mistrzostwa Polski juniorów (2010, 2011), srebrne medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i mistrzostw Polski kadetów (2009). Pochodzący z Radomia zawodnik jest również złotym medalistą Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy (2009).

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę