Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kacper Gonciarz: Nasza gra wygląda coraz lepiej

Kacper Gonciarz: Nasza gra wygląda coraz lepiej

fot. Miłosz Kozakiewicz - Ślepsk Suwałki

W piątek 3 września rozpoczął się w Bielsku-Białej turniej towarzyski Góral Cup – Beskidy 2021. W pierwszym dniu turnieju MKS Będzin pokonał Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0. W dwudniowych zawodach obok miejscowego BBTS-u Bielsko-Biała bierze udział jeszcze eWinner Gwardia Wrocław, Exact Systems Norwid Częstochowa oraz MKS Będzin. W pierwszym meczu turnieju będzinianie bez straty seta wygrali z częstochowianami. Warto jednak podkreślić, że wszystkie trzy partie były dość wyrównane.

Cieszy przede wszystkim to, że na tym etapie przygotowań nasza gra z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej – powiedział Kacper Gonciarz, rozgrywający MKS-u. I dodał – Jeśli mowa o przeciwniku, tak naprawdę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Norwid to tak samo, mocno przebudowana drużyna.Będzinianie w końcu mogą trenować i przygotowywać się do startu sezonu TAURON 1. Ligi Mężczyzn w komplecie. Do zespołu dołączyli już zagraniczni siatkarze. – Dobrze, że do naszego zespołu dołączyli już obcokrajowcy. Jesteśmy w komplecie i na pewno będzie nam się łatwiej trenowało. Mam nadzieję, że to przełoży się na jakość treningów, a w późniejszym czasie na wyniki sportowe w lidze – zakończył Gonciarz.

Przypomnijmy, że w turnieju Góral Cup drużyny grają według systemu „każdy z każdym”, bez podziału na grupy. Zespoły rozgrywają w dany spotkaniu tylko trzy sety. O końcowej klasyfikacji turnieju decydować będą w pierwszej kolejności zdobyte punkty (1 pkt za każdy wygrany set), następnie – ratio setów, ratio punktów, a na końcu wynik bezpośredniego meczu.

Program i wyniki Góral Cup – Beskidy 2021

Piątek, 3 września
Exact System Norwid Częstochowa – MKS Będzin 0:3 (23:25, 21:25, 21:25)
BBTS Bielsko-Biała – eWinner Gwardia Wrocław 2:1 (25:22, 20:25, 25:19)

Sobota, 4 września
Godz. 11.00 MKS Będzin – eWinner Gwardia Wrocław
Godz. 13.00 BBTS Bielsko-Biała – Exact System Norwid Częstochowa
Godz. 15.00 eWinner Gwardia Wrocław – Exact System Norwid Częstochowa
Godz. 17.00 BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę