Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Bobrowski nowym przyjmującym MKS-u Będzin

Kacper Bobrowski nowym przyjmującym MKS-u Będzin

fot. plusliga.pl

U trenera Jakuba Bednaruka występował już w Bydgoszczy, a wkrótce pod jego wodzą zagra także w Będzinie. Kacper Bobrowski uzupełnił linię przyjęcia naszego MKS-u Będzin na sezon 2020/2021. – Zaskoczył mnie telefon od trenera Bednaruka – przyznał nowy zawodnik będzińskiego klubu.

W mieście nad Brdą Kacper Bobrowski (190 cm wzrostu) spędził trzy sezony, w tym dwa z obecnym szkoleniowcem MKS-u. – Zaskoczył mnie telefon od trenera Bednaruka. Powiedział, że ponownie chciałby mnie widzieć w swoim zespole. Dość szybko dogadaliśmy się – opowiadał przyjmujący.Między Bydgoszczą a Będzinem był Głogów. To właśnie w tamtejszym pierwszoligowcu urodzony w październiku 1997 roku zawodnik występował w ostatnich rozgrywkach. W barwach Chrobrego rozegrał 25 meczów (88 setów), w których zdobył łącznie 189 punktów (167 atakiem, 14 zagrywką i 8 blokiem).

Kadra MKS-u Będzin na sezon 2020/2021:

Rozgrywający: Thiago Veloso (Brazylia), Łukasz Makowski
Atakujący: Rafał Faryna
Środkowi: Artur Ratajczak, Bartosz Gawryszewski, Bartosz Schmidt 
Przyjmujący: Rafał Sobański, Fabio Rodrigues i Jose Ademar Santana (Brazylia), Kacper Bobrowski
Libero: Szymon Gregorowicz, Wiktor Haduch

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę