Po roku nieobecności do radomskiej drużyna wraca reprezentantka Polski, środkowa Justyna Łukasik. Minione rozgrywki spędziła w ekipie z Kalisza. Rozegrała 23 mecze i zdobyła ponad 200 punktów. Nadchodzący sezon będzie jej 12. w siatkarskiej ekstraklasie.
Urodzona w 1993 roku siatkarka grała w Chemiku Police, w nieistniejących już drużynach z Sopotu, czy Krakowa oraz w Gedanii Żukowo. Ma na swoim koncie złoty i srebrny medal mistrzostw Polski juniorek, złoto (2013), srebro (2015, 2016) i brąz (2014) mistrzostw Polski, dwa Puchary Polski oraz srebrny Puchar CEV.
Największym jej indywidualnym osiągnięciem jest nagroda MVP mistrzostw Polski juniorek w 2012 roku.
W sezonie 2020/2021 reprezentowała barwy E.Leclerc Moya Radomki Radom, a minione rozgrywki Justyna Łukasik spędziła w ekipie z Kalisza. Rozegrała 23 mecze i zdobyła ponad 200 punktów. Nadchodzący sezon będzie jej 12. w siatkarskiej ekstraklasie.
Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi




![Transfery siatkarskie 2026/2027 [02-05.06] – Kolejne rewelacje w Polskich klubach. Tydzień pełen emocji](https://siatka.org/wp-content/uploads/2026/02/52C0508-KATARZYNA-ZAROSLINSKA-KROL-375x250.jpg)




