Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jurij Gladyr: Wyniki mówią same za siebie

Jurij Gladyr: Wyniki mówią same za siebie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Zdobyliśmy ważne sześć punktów. Przede wszystkim widać i czuć wewnątrz grupy, że to tylko początek i że nasza gra może być jeszcze lepsza. Oczywiście mamy nowy zespół i potrzebujemy czasu, aby się zgrać, ale patrząc z perspektywy tych dwóch meczów można powiedzieć, że nieźle to wygląda – ocenił początek nowego sezonu w wykonaniu mistrzów Polski Jurij Gladyr. 

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla mogą być zadowoleni z inauguracji sezonu 2021/2022. W dwóch pierwszych meczach, z LUK Politechniką Lublin i Stalą Nysa, zapisali na swoim koncie komplet punktów. Stracili  w nich tylko seta i są wiceliderem tabeli. – Dobrze rozpoczęliśmy ten sezon, ale wydaje mi się, że nasza gra może wyglądać dużo lepiej. To nie jest jeszcze 100 % tego, co możemy zaprezentować, cały czas się docieramy – powiedział o początku plusligowych zmagań przyjmujący jastrzębian Tomasz Fornal. –  Wyniki mówią same za siebie, zdobyliśmy ważne sześć punktów – wtórował mu Jurij Gladyr. Przede wszystkim widać i czuć wewnątrz grupy, że to tylko początek i że nasza gra może być jeszcze lepsza. Oczywiście mamy nowy zespół i potrzebujemy czasu, aby się zgrać, ale patrząc z perspektywy tych dwóch meczów można powiedzieć, że nieźle to wygląda – przyznał środkowy mistrzów Polski.Przed jastrzębianami teraz cztery spotkania z trudniejszymi przeciwnikami, które okażą się prawdziwym sprawdzianem ich formy. Już w najbliższy piątek na wyjeździe zmierzą się bowiem z Projektem Warszawa, następnie zagrają o Superpuchar Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a w kolejnych pojedynkach ligowych z PGE Skrą Bełchatów i Asseco Resovią Rzeszów. – Jesteśmy drużyną, która chce się bić o najwyższe cele, więc nie mamy się czego obawiać, będziemy chcieli wygrać te mecze. To będzie taka weryfikacja tego, na co stać naszą drużynę i mam nadzieję, że zaprezentujemy się jeszcze lepiej niż w tych pierwszych dwóch kolejkach – powiedział Tomasz Fornal.

Na rozgrzewkę nie mieliśmy może najmocniejszych przeciwników, ale liga jest naprawdę bardzo silna w tym sezonie i żeby wygrać, trzeba w każdym meczu się napocić. Teraz mamy taki okres, że cztery kolejne mecze pokażą nam, w którym miejscu jesteśmy i do czego musimy dążyć. Zacieramy ręce na te spotkania i oby wszystkie były dla nas zwycięskie – zakończył Jurij Gladyr.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę