Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jurij Gladyr: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Jurij Gladyr: Wszystko idzie w dobrym kierunku

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Ja bym nie patrzył na wyniki tych pierwszych meczów kontrolnych. Wiadomo, że początkowe sparingi są po to, żeby przypomnieć sobie, jak się gra w siatkówkę po ciężkiej pracy. Zawsze jednak przyjemniej jest wygrać, niż przegrać – skomentował obecną sytuację w trakcie przygotowań środkowy Jastrzębskiego Węgla Jurij Gladyr. 

Zawodnik pozytywnie ocenia przygotowania do sezonu. – Wszystko idzie w dobrym kierunku. Okres przygotowawczy jest bardzo dobrze przemyślany. Nie pamiętam, kiedy tak z głową był poukładany ciężki okres. Nie ma stresu dla organizmu, wszystko wprowadzane jest stopniowo i to przynosi efekty. Jest ciężko, ale po to jest ten okres, żeby było ciężko. Jesteśmy w dobrych humorach i mam nadzieję, że właśnie w takich minie nam ten sezon. Siatkarz z optymizmem patrzy w przyszłość – tę najbliższą, ale także na cały sezon. – Niedługo rusza sezon i można powiedzieć, że czasu już nie jest dużo. Przed nami długi sezon, ale bądźmy dobrej myśli, że będziemy przygotowani. Mam nadzieję, że w meczach kontrolnych uda nam się wcielić w życie wizję trenerów i zrealizować taktykę, której od nas wymagają.

źródło: Jastrzębski Węgiel - inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę