Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jurij Gladyr: Do treningów z grupą wrócę po świętach

Jurij Gladyr: Do treningów z grupą wrócę po świętach

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jastrzębski Węgiel ma swoje problemy kadrowe. Głównie na pozycji środkowego. Zerwane więzadła zakończyły sezon Łukaszowi Wiśniewskiemu, a na boisko ze względu na przepuklinę kręgosłupa dopiero w styczniu może wróci Jurij Gladyr. – Zobaczymy, jak to wszystko pójdzie, ale mam nadzieję, że wrócę w styczniu i jak spróbuję, to nic nie będzie mi już dolegać. Liczę, że na tyle pracy w to wkładam, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku – mówił doświadczony środkowy jastrzębian.  

Od dłuższego czasu na parkietach PlusLigi brakuje Jurija Gladyra. Siatkarz wicemistrzów Polski zmaga się z przepukliną kręgosłupa. – Mam przepuklinę na poziomie L4-L5, zaczęła mi uciskać na nerw i trzeba było to zastopować. Chyba już dobiega końca piąty tydzień i w przyszłym tygodniu wchodzę w kolejny etap rehabilitacji. Już jednak czuję się dobrze – zdradził doświadczony środkowy jastrzębian.Czeka go jeszcze kilka tygodni przerwy, ale jest już perspektywa powrotu na boisko. – Do treningów z grupą wrócę chyba po świętach. Zobaczymy, jak to wszystko pójdzie, ale mam nadzieję, że wrócę w styczniu i jak spróbuję, to nic nie będzie mi już dolegać. Liczę, że na tyle pracy w to wkładam, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku – zapowiedział Gladyr i dodał: – Już miesiąc nie odbijałem piłki, więc siedząc cały czas za bandami, to chce się pomóc zespołowi, który czasem ma kłopoty. Chłopaki dają radę i jesteśmy dalej tam, gdzie jesteśmy – ocenił zawodnik Jastrzębskiego Węgla.

Jego zespół ma na swoim koncie tylko dwie porażki w tym sezonie i jest liderem tabeli PlusLigi. W 15. kolejce podopieczni Marcelo Mendeza zmierzą się z nie byle kim, bowiem na Śląsk przyjeżdża ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – To będzie starcie mistrza z wicemistrzem i jak powiedział już Kuba Popiwczak, na to zawsze się znajdzie energia. Trzeba też popatrzeć na sytuację. Wydaje mi się, że obie drużyny wyglądają podobnie. Mamy swoje problemy zdrowotne, więc to będzie mecz taki jak zawsze bywa to w siatkówce – kto zaprezentuje się lepiej, ten wygra. Mam nadzieję, że to będziemy my – zapowiedział Jurij Gladyr. Hit 15. rundy PlusLigi odbędzie się w niedzielę, początek o 14:45.

źródło: Jastrzębski Węgiel - inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę