Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jurij Gladyr: Bardzo dobrze przemyślany okres przygotowawczy

Jurij Gladyr: Bardzo dobrze przemyślany okres przygotowawczy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jastrzębski Węgiel rozpoczął kolejny etap przygotowań do nadchodzącego sezonu, podczas którego odbędzie mecze kontrolne z różnymi przeciwnikami. Pierwsze wygrane spotkania sparingowe zespół z południa Polski odnotował z drużyną Asseco Resovią Rzeszów, którą pokonał 3:1 w dwóch meczach. 

W ostatnim czasie Jastrzębski Węgiel rozpoczął jeden z ostatnich etapów przygotowań do nadchodzącego sezonu PlusLigi, podczas którego rozegra kilka spotkań sparingowych. Na samym początku zespół nie ma zamiaru patrzeć na wynik spotkań kontrolnych, a przypomnieć sobie jak gra się w siatkówkę.Każdy zespół jest po ciężkim treningu i w tych pierwszych meczach kontrolnych wynik nie jest najistotniejszy – mówił Jurij Gladyr. – Chociaż zawsze przyjemniej jest wygrać niż przegrać – zaśmiał się zawodnik.

Jurij Gladyr zwrócił uwagę na sposób w jaki został ułożony i spożytkowany okres przygotowawczy. – Bardzo dobrze przemyślany okres przygotowawczy. Naprawdę już nie pamiętam, kiedy tak z głową mieliśmy przepracowany ten ciężki okres – mówił Gladyr o całym okresie przygotowań do sezonu. – Wszystko było stopniowo wprowadzane i widać, że to przynosi swoje efekty – dodał środkowy.

Siatkarz dodatkowo podkreślił brak problemu w kontakcie i pracy z częściowo nowym sztabem szkoleniowym Jastrzębskiego Węgla, który stał za organizacją przygotowania w okresie wakacyjnym.  – Nie mam żadnych zastrzeżeń – zaznaczył Gladyr. – Kiedy nowi ludzie przychodzą starają się narzucić od góry swoje zasady i swój punkt widzenia na co będziemy robić. Tu jest jakby otarta współpraca – dodał zawodnik.

Przed drużyną Jastrzębskiego Węgla jeszcze kilka meczów sparingowych, w których zawodnicy będą się starali wypaść jak najlepiej i wcielić w życie wizję trenerską.

źródło: Jastrzębski Węgiel - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę