Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Julita Piasecka: Przede wszystkim jesteśmy bardzo skoncentrowane

Julita Piasecka: Przede wszystkim jesteśmy bardzo skoncentrowane

fot. Michał Szymański

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź pewnie awansowały do turnieju finałowego Pucharu Polski. W meczu ¼ finału po raz kolejny znakomicie zaprezentowała się przyjmująca, Julita Piasecka.

#VolleyWrocław w pucharowym starciu z ŁKS-em Commercecon nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Bardzo ważnym czynnikiem w meczu była zagrywka i to między innymi właśnie z Julitą Piasecką w polu zagrywki gospodynie zdobywały punkty seriami. – Przede wszystkim jesteśmy bardzo skoncentrowane i wiemy, że musimy dobrze zacząć od początku. Spodziewamy się tego, że zespoły stojące po przeciwnej stronie siatki będą chciały z nami walczyć. Robimy swoje i jesteśmy w dobrej formie – powiedziała MVP meczu. – Byłyśmy przygotowane taktycznie i przycisnęłyśmy mocno zagrywką, przez co im się ta gra posypała. Zagrałyśmy swoje, to było najważniejsze – podkreśliła.Liga pędzi jak szalona, więc „Łódzkie Wiewióry” już w niedzielę 8 stycznia wybiegną na parkiet w meczu przeciwko Grupie Azoty Chemikowi Police. Po raz pierwszy od dawna, to zespół prowadzony przez Alessandro Chiappiniego będzie faworytem. – To na pewno będzie mecz u nich, więc jakąś tam minimalną przewagę mają. Jesteśmy faworytem, więc ta wygrana będzie ważna, ale czy to będzie jakiś inny mecz? Raczej taki jak pozostałe jeśli chodzi o wagę dla nas, bo bardzo będziemy chciały go wygrać.

Poziom trudności wzrośnie w środę, bowiem w ramach Ligi Mistrzyń ŁKS zmierzy się z Fenerbahce Opret Stambuł. – Na pewno jest to trudny przeciwnik. Nie zaczęłyśmy analizy wideo i do końca nie wiemy jak one grają, ale jest to mocny przeciwnik z ligi tureckiej więc to będzie bardzo trudny mecz – przyznała Piasecka. Starcie w ramach najważniejszych klubowych rozgrywek odbędzie się 11 stycznia, o godzinie 18:00 w łódzkiej Sport Arenie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Puchar Polski, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę