Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julie Oliveira Souza odchodzi z Legionovii

Julie Oliveira Souza odchodzi z Legionovii

fot. Michał Szymański

Julie Oliveira Souza dołączyła do ekipy z Legionowa w 2019 roku. Dziś klub ogłosił, że po dwóch latach francuska atakująca rozstaje się z DPD IŁCapital Legionovią.

Po pierwsze, chciałam podziękować za te dwa sezony. Było to moje pierwsze doświadczenie w grze poza Francją. Specjalne słowa uznania kieruję do kibiców, jesteście najlepsi! Dzielenie z wami tych wszystkich emocji było niesamowite, zachowam te wspomnienia już na zawsze. W tym roku bardzo tęskniłyśmy za wami i waszą cudowną energią w hali. Ekipie w nowym sezonie życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy! – powiedziała zawodniczka.Julie Oliveira Souza rozpoczęła swoją przygodę z TAURON Ligą w 2019 roku. Klub z Legionowa był jej pierwszym poza Francją. Wcześniej reprezentowała barwy m.in. Evreux VB i Municipal Olympique Mougins VB. W ciągu dwóch sezonów w polskiej ekstraklasie atakująca wystąpiła w 45 meczach, zdobywając w nich 593 punkty.

Souza jest pierwszą z zawodniczek, która rozstaje się z klubem z Legionowa. Wiadomo już, że do pierwszego zespołu dołączy z SMS-u Szczyrk Sonia Stefanik, zaś w zespole zostają: Izabela Lemańczyk, Maja Tokarska, Alicja Grabka, Daria Szczyrba, Olivia Różański,  Diana Dąbrowska, Maja Szymańska i Klaudia Kulig.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. własna, Legionovia Legionowo - facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę