Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julia Szczurowska: Takie wygrane bardzo budują

Julia Szczurowska: Takie wygrane bardzo budują

fot. Michał Szymański

MKS Kalisz pokonał po tie-breaku ŁKS Commercecon. Faworyzowane łodzianki nie sprostały ofiarnie grającym siatkarkom drużyny gości, a trener Jacek Pasiński wypowiadał się po meczu w samych superlatywach o swoim zespole.  – Dziewczyny zagrały dziś super mecz. Bardzo mało piłek wpadało nam w boisko i cechowała nas duża determinacja w grze na siatce – powiedział po meczu szkoleniowiec MKS-u.

– Dobrą zmianę dały Julia Szczurowska i Zuzanna Szperlak. To co mnie mega zaskoczyło na plus to gra Julii Mazur, która zastąpiła nieobecną Justynę Łysiak. Weszła na boisko i zagrała niemal jak wytrawna libero. Jej obrony nas uskrzydlały, a atakujące grały z dużą determinacją, kończyliśmy dużo piłek w kontrze i to nas ciągnęło do przodu – dodał Jacek Pasiński.Radości nie kryła też atakująca kaliskiego zespołu Julia Szczurowska. – Świetnie się czuję, ale jak mam się czuć po wygranym spotkaniu. Głos mam zdarty, nogi jak z waty, ale bardzo się cieszę, bo takie wygrane bardzo budują. Im więcej takich meczów wygramy, im więcej włożymy w to serca, tak jak robimy to teraz, będziemy się pięły ku górze i będzie tylko lepiej.

Radości kaliszanek nie podzielały siatkarki ŁKS-u. Krystyna Strasz podkreślała, że mecz był na styku, ale w jej głosie słychać było, że łódzki zespół stracił dwa punkty, a nie zdobył jeden. – Było wszystko, na co się szykowałyśmy. Porażka to kwestia naszego wykonania założeń. Powinnyśmy lepiej zagrać, bo to, co widziałyśmy na wideo i omawiałyśmy na odprawach, to wystąpiło na boisku. Mecz był bardzo wyrównany, co widać po wyniku. Wszystko było na ostrzu noża, a wygrała drużyna, która opanowała nerwy w ostatnim secie. Była walka, więc nie był to oddany przez nas mecz. Widać jednak, że w tym sezonie będzie wyrównane granie i to widać po wszystkich wynikach. My musimy znaleźć swoją pewność siebie, bo gdzieś to się nam cały czas ulatnia w najważniejszych momentach. 

 

źródło: inf. własna, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę