Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julia Pańko dołącza do pierwszego zespołu #VolleyWrocław

Julia Pańko dołącza do pierwszego zespołu #VolleyWrocław

fot. volleywroclaw.pl

Kompletowanie zespołu #VolleyWrocław na sezon 2020/2021 jest na ostatniej prostej. Dzisiaj wrocławski klub ogłasza, że w seniorskim zespole zagra Julia Pańko. To już szósta zawodniczka na pozycji przyjmujacej w drużynie trenera Wojciecha Kurczewskiego. 

Julia Pańko to kolejny młody talent, który będzie miał szansę na grę w seniorskim zespole. Wcześniej wrocławski klub ogłosił, że taką szansę otrzyma także Joanna Chorąża i Julia Kleszcz, które będą w składzie pierwszej drużyny. Pańko w sezonie 2020/2021 zagra także  w drużynie juniorek oraz w II Lidze.Julia Pańko gra na pozycji przyjmującej i jest ostatnią siatkarką na tej pozycji, która dołącza do #VolleyWrocław. Oprócz niej na pozycji przyjmującej zagrają także Natalia Murek, Paula Słonecka, Anna Bączyńska, Joanna Chorąża i Julia Kleszcz.

Młoda przyjmująca odnosi sukcesy nie tylko w siatkówce plażowej. W ostatnim czasie została brązową medalistką mistrzostw Dolnego Śląska juniorek i mistrzynią Dolnego Śląska kadetek. Obecnie przygotowuje się do etapu ogólnopolskiego. – Bardzo się cieszę, że gram #VolleyWrocław. Jestem rodowitą wrocławianką i czuję się związana z tym miastem. W klubie niczego mi nie brakuje i jestem zadowolona, że będę miała szansę gry i trenowania z seniorkami. To duża szansa dla mnie – powiedziała Julia Pańko, przyjmująca #VolleyWrocław.

– Julka jest kolejną siatkarką młodego pokolenia, którą możemy ogłosić w składzie seniorek na sezon 2020/2021. Wielokrotnie podkreślałem, że to dla nas duma, że możemy pochwalić się dobrym szkoleniem w naszym klubie. Przeskok między siatkówką młodzieżową, a seniorską jest spory, dlatego chcemy jak najszybciej pozwolić najlepszym, młodym siatkarkom na rywalizację i trening z seniorkami – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

W #VolleyWrocław pozostały już ostatnie nieodkryte karty na sezon 2020/2021. W drużynie zagrają: rozgrywające – Adrianna Szady i Weronika Wołodko, atakujące – Izabella RapaczMałgorzata Jasek, libero – Agnieszka Adamek i Karolina Pancewicz, środkowe – Aleksandra Gancarz i Karolina Fedorek oraz przyjmujące – Natalia Murek, Paula Słonecka, Anna Baczyńska, Joanna Chorąża, Julia Kleszcz i Julia Pańko. Zespół poprowadzi duet trenerski: Wojciech Kurczyński i Dawid Murek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę