Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Julia Pańko dołącza do pierwszego zespołu #VolleyWrocław

fot. volleywroclaw.pl

Kompletowanie zespołu #VolleyWrocław na sezon 2020/2021 jest na ostatniej prostej. Dzisiaj wrocławski klub ogłasza, że w seniorskim zespole zagra Julia Pańko. To już szósta zawodniczka na pozycji przyjmujacej w drużynie trenera Wojciecha Kurczewskiego. 

Julia Pańko to kolejny młody talent, który będzie miał szansę na grę w seniorskim zespole. Wcześniej wrocławski klub ogłosił, że taką szansę otrzyma także Joanna Chorąża i Julia Kleszcz, które będą w składzie pierwszej drużyny. Pańko w sezonie 2020/2021 zagra także  w drużynie juniorek oraz w II Lidze.Julia Pańko gra na pozycji przyjmującej i jest ostatnią siatkarką na tej pozycji, która dołącza do #VolleyWrocław. Oprócz niej na pozycji przyjmującej zagrają także Natalia Murek, Paula Słonecka, Anna Bączyńska, Joanna Chorąża i Julia Kleszcz.

Młoda przyjmująca odnosi sukcesy nie tylko w siatkówce plażowej. W ostatnim czasie została brązową medalistką mistrzostw Dolnego Śląska juniorek i mistrzynią Dolnego Śląska kadetek. Obecnie przygotowuje się do etapu ogólnopolskiego. – Bardzo się cieszę, że gram #VolleyWrocław. Jestem rodowitą wrocławianką i czuję się związana z tym miastem. W klubie niczego mi nie brakuje i jestem zadowolona, że będę miała szansę gry i trenowania z seniorkami. To duża szansa dla mnie – powiedziała Julia Pańko, przyjmująca #VolleyWrocław.

– Julka jest kolejną siatkarką młodego pokolenia, którą możemy ogłosić w składzie seniorek na sezon 2020/2021. Wielokrotnie podkreślałem, że to dla nas duma, że możemy pochwalić się dobrym szkoleniem w naszym klubie. Przeskok między siatkówką młodzieżową, a seniorską jest spory, dlatego chcemy jak najszybciej pozwolić najlepszym, młodym siatkarkom na rywalizację i trening z seniorkami – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

W #VolleyWrocław pozostały już ostatnie nieodkryte karty na sezon 2020/2021. W drużynie zagrają: rozgrywające – Adrianna Szady i Weronika Wołodko, atakujące – Izabella RapaczMałgorzata Jasek, libero – Agnieszka Adamek i Karolina Pancewicz, środkowe – Aleksandra Gancarz i Karolina Fedorek oraz przyjmujące – Natalia Murek, Paula Słonecka, Anna Baczyńska, Joanna Chorąża, Julia Kleszcz i Julia Pańko. Zespół poprowadzi duet trenerski: Wojciech Kurczyński i Dawid Murek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved