Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julia Nowicka: Była u nas tendencja zwyżkowa

Julia Nowicka: Była u nas tendencja zwyżkowa

Zespół Grot Budowlani Łódź zdołał odwrócić losy rywalizacji z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała, pokonując go w rewanżu 3:0, a następnie wygrywając złotego seta. Łodzianki zakończyły tym samym sezon na piątym miejscu. – Myślę, że jest niedosyt. Cieszymy się jednak z tego ostatniego zwycięstwa – przyznała rozgrywająca Budowlanych Julia Nowicka.

Łodzianki od początku narzuciły rywalkom swoje warunki i chociaż miały niewielkie problemy w złotym secie, ostatecznie zdołały rozstrzygnąć go na swoją korzyść. – W tym meczu bielszczanki pocelowały nas zagrywką w niektórych momentach, ale myślę, że byłyśmy na to bardziej przygotowane i z naszej strony było dużo więcej walki, niż w poprzednim spotkaniu – podsumowała Julia Nowicka.W pierwszym starciu tych zespołów o piąte miejsce lepiej zaprezentowały się siatkarki BKS-u, które w zaciętym starciu triumfowały 3:1. – W spotkaniu w Łodzi bielszczanki zagrały lepiej, ale my też nie do końca realizowałyśmy przedmeczowe założenia i tym przegrałyśmy. As, które posłały Szlagowska i Drużkowska w ważnych momentach, były również kluczowe – przyznała rozgrywająca Budowlanych. Zmianę nastawienia jej drużyny w drugim spotkaniu było widać już od pierwszych piłek. Ani na moment nie pozwoliły one rywalkom na przejęcie inicjatywy i pewnie wygrały 3:0. Co prawda złotego seta rozpoczęły nieco gorzej, ale końcówka należała już do nich i ostatecznie zwyciężyły 15:12. – Uważam, że u nas była tendencja zwyżkowa, a po stronie bielszczanek spadająca, chociaż duży szacunek dla nich, że po porażce 0:3 potrafiły w wielkim stylu powrócić na złotego seta, bo walka była zacięta aż do dwunastego punktu – dodała Nowicka.

Ostatecznie łodzianki kończą sezon na piątym miejscu, chociaż w fazie zasadniczej uplasowały się na szóstej pozycji. Czy taki rezultat jest dla nich zadowalający? – Na pewno nie, bo celowałyśmy w medale. Wiemy, że będziemy mogły grać w pucharach, bo piąte miejsce to gwarantuje, ale myślę, że jest niedosyt. Cieszymy się jednak z tego ostatniego zwycięstwa – zakończyła Julia Nowicka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę