Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julia Kąkol: Dziewczyny z Opola świetnie spisywały się w obronie

Julia Kąkol: Dziewczyny z Opola świetnie spisywały się w obronie

fot. budowlanilodz.pl

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo Grot Budowlanych Łódź w turnieju PreZero. Po spotkaniu z UNI Opole głos zabrały dwie najlepiej punktujące zawodniczki w zespole – Julia Kąkol i Adrianna Kukulska oraz pełniąca funkcję kapitan podczas turnieju w Warszawie – Dominika Sobolska-Tarasova. – Bardzo cieszymy się z pierwszego zwycięstwa w sezonie. Na pewno nie był to łatwy mecz, ale walczyłyśmy do końca. Zagrałyśmy zespołowo i to przełożyło się na wygraną – przyznała środkowa.

W pierwszym meczu turnieju siatkówki plażowej w Warszawie Grot Budowlane Łódź pokonały UNI Opole 2:1.Pierwszy mecz był niesamowicie zacięty i zakończył się w tie-breaku, na szczęście na naszą korzyść. Dziewczyny z Opola świetnie spisywały się w obronie, przez co ciężko było dobić się do ich boiska. Trener Maciej często dokonywał zmian, aby każda z nas mogła pokazać się na boisku – skomentowała Julia Kąkol, która zdobyła najwięcej oczek dla łódzkiego zespołu – 13.

W poniedziałkowych zmaganiach dobrze zaprezentowała się również Adrianna Kukulska (9 punktów). – Jak to mówią „pierwsze koty za płoty”! Fajnie, że wygraliśmy swój pierwszy mecz. Jest to turniej, w którym chcemy się dobrze zaprezentować sportowo, ale tak naprawdę kluczowym aspektem jest uśmiech i dobra zabawa. Myślę, że tego nam dziś nie brakowało. Pierwsze emocje za nami, integrujemy się i walczymy o kolejne zwycięstwa – dodała.

Podczas turnieju w Warszawie funkcję kapitana Budowlanych Łódź pełni Dominika Sobolska-Tarasova. – Bardzo cieszymy się z pierwszego zwycięstwa w sezonie. Na pewno nie był to łatwy mecz, ale walczyłyśmy do końca. Zagrałyśmy zespołowo i to przełożyło się na wygraną – podsumowała zmagania środkowa.

W drugim dniu PreZero Grand Prix PLS Grot Budowlani Łódź zmierzą się z drużyną Energa MKS Kalisz. Początek meczu o godzinie 16:30.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę