Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jovana Brakocević: Poznałam w Polsce wielu wspaniałych ludzi

Jovana Brakocević: Poznałam w Polsce wielu wspaniałych ludzi

Dla Jovany Brakocević-Canzian przyszły sezon będzie już czwartym w sumie spędzonym w Polsce. Zawodniczka, odpowiadając na pytania kibiców, potwierdziła, że dobrze czuje się w naszym kraju. – Kocham Polskę. Wasz kraj ma podobną mentalność do Serbii. Poznałam w Polsce wielu wspaniałych ludzi, wielu, których uważam za przyjaciół. Na pewno nie zostałabym tak długo w Polsce, w Szczecinie, gdybym nie czuła się tu dobrze i nie lubiła tu być. 

Siatkarka wyznała też jaki był najtrudniejszy moment w jej karierze i jakie miał konsekwencje. – Najtrudniejszą decyzją w mojej zawodowej karierze było opuszczenie na miesiąc syna, kiedy byłam młodą matką i pojechałam z reprezentacją na igrzyska olimpijskie. Zresztą ten epizod zdecydował o tym, że postanowiłam zrezygnować z występów w kadrze. W nieco luźniejszych rozważaniach zawodniczka zdradziła, jaki byłby dla niej alternatywny scenariusz, gdyby nie zajęła się siatkówką. – Gdybym miała spróbować czegoś innego niż gra w siatkówkę, to wybrałabym prowadzenie bolidu Formuły 1. 

Na koniec Brakocević-Canzian stwierdziła, że nie ma w sporcie ani w życiu takich decyzji, których podjęcia dziś żałuje. – Nie żałuję swoich decyzji w sporcie, czy w życiu, Nie decyduję o poważnych sprawach pochopnie. Zawsze poświęcam trochę czasu na decyzję, więc nie żałuję żadnej z nich.

źródło: Chemik Police - Instagram, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę