Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > José Roberto Guimarães: To trudna grupa

José Roberto Guimarães: To trudna grupa

fot. fivb-org

23 września rozpoczną się mistrzostwa świata kobiet. Dzień później swój udział w tym turnieju rozpocznie reprezentacja Brazylii, która zagra w grupie D z Chinami, Japonią, Kolumbią, Argentyną i Czechami. Trener José Roberto Guimarães podkreślił, że rywale będą wymagający, a jego zespół będzie musiał się wykazać dużym skupieniem.

Zanim jednak Brazylijki rozpoczną rywalizację w MŚ, czeka je ostatni etap przygotowań. Zespół z Kraju Kawy jest już w Niemczech, gdzie odbywa aklimatyzację i ostatnie treningi przed wylotem do Holandii. 17 września podopieczne José Roberto Guimarãesa zagrają towarzysko z Niemkami.Reprezentacja Brazylii zainauguruje udział w mistrzostwach świata spotkaniem z zespołem narodowym Czech. – Czechy to trudny zespół do pokonania. Następnie zagramy przeciwko dwóm przeciwnikom z Ameryki Południowej – Argentynie i Kolumbii. W tych meczach jest cała rywalizacja. Gra z Argentynkami nigdy nie jest łatwa, a trenerem Kolumbijczyków jest Rizola, który wykonuje świetną robotę i jest wielkim koneserem brazylijskiej siatkówki – opowiedział o rywalach trener José Roberto Guimarães. – Następnie mamy dwa zespoły z Azji. Japonia gra bardzo szybko, ma szybki kontratak i dużo się broni. Chiny mają podobne cechy, ale mają silniejszy i mocniejszy atak.

To trudna grupa i będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę, aby zakwalifikować się i zająć dobre miejsce w drugiej fazie – dodał szkoleniowiec.

źródło: cbv.com.br, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę