Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Joel Banks: Mam nadzieję, że jest to przełom

Joel Banks: Mam nadzieję, że jest to przełom

fot. CEV

– Kontynuujemy serię zwycięstw. To nasza trzecia wygrana 3:0 i mam nadzieję, że jest to przełom po bardzo trudnym dla nas okresie. Mieliśmy mało czasu na przygotowanie, bo mieliśmy komplikacje zdrowotne, dlatego w ogóle jestem szczęśliwy, że skompletowaliśmy zespół, który wyszedł na boisko i zagrał z taką kontrolą meczu – powiedział po meczu z Cerradem Eneą Czarnymi Radom trener PGE Skry Bełchatów Joel Banks.

– Nie jest łatwo, bo grając PlusLigę z szesnastoma drużynami, kalendarz jest mocno zapełniony. Dokładając do tego długą podróż do Francji, to nakłada dużą presję na zespół. Myślę, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby zregenerować się fizycznie i mentalnie. Prawda jest jednak taka, że gramy co trzy, cztery dni i mało trenujemy – dodał trener.Szkoleniowiec podkreślił też ważną rolę zmienników w kontekście tak zagęszczonego terminarza. – Bardzo ważne jest posiadanie szerokiego składu w kontekście tak dużej ilości meczów. Często może być potrzeba wejścia zawodnika na kilka akcji lub na cały mecz, dlatego inwestowanie w każdego zawodnika, żeby był gotowy do gry jest niezwykle istotne. 

źródło: opr. własne, PGE Skra Bełchatów - informacja prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę