Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Chorąża: Chciałabym wyciągnąć z tego jak najwięcej

Joanna Chorąża: Chciałabym wyciągnąć z tego jak najwięcej

fot. #VolleyWrocław

– Na początku byłam strasznie zaskoczona, ponieważ nie spodziewałam się, że może się to tak szybko stać. Chciałabym wyciągnąć z tego jak najwięcej. Myślę, że takie treningi z pierwsza drużyną, z dziewczynami, które są bardziej ograne i zdecydowanie bardziej doświadczone od nas, to duża lekcja, którą możemy wykorzystać w młodzieżówce. Zostało nam jeszcze parę sezonów, ten także mamy do dokończenia we wrześniu – powiedziała nowa przyjmująca #VolleyWrocław, Joanna Chorąża. 

Joanna Chorąża została ogłoszona nową zawodniczką #VolleyWrocław. Przyjmująca, występująca wcześniej w juniorskich zespołach z Dolnego Śląska, dostanie szansę zaprezentowania się w seniorskiej drużynie. – Bardzo się cieszę. Gdybym miała podjąć jeszcze raz decyzję o przejściu, to na pewno bym zrobiła to samo. Wyszły z tego same korzyści – przyznała siatkarka.Jakie wspomnienia ma przyjmująca z gry w juniorskich zespołach z Wrocławia? – Zdecydowanie mistrzostwo Polski z poprzedniego sezonu. Każdy właśnie czeka, żeby to osiągnąć. Jeździłam na te finały już kilka razy i dopiero za trzecim razem udało mi się zdobyć medal, z czego się niesamowicie cieszę. To bym zaliczyła do takiego najważniejszego osiągnięcia tutaj – stwierdziła zawodniczka. Młode zawodniczki #VolleyWrocław w ubiegłym sezonie występowały w III lidze siatkarek. Zespół wygrał 11 z 12 spotkań i uzyskał awans na wyższy szczebel rozgrywek. – Udało nam się wygrać dolnośląsko-lubuską trzecią ligę. Przegrałyśmy jeden mecz, to taki mały wypadek przy pracy. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogły się dalej ogrywać i zmierzyć się z większą liczbą zespołów – wyjaśniła Joanna Chorąża.

Jakie cele ma przyjmująca na swój pierwszy sezon w seniorskiej siatkówce? – Na początku byłam strasznie zaskoczona, ponieważ nie spodziewałam się, że może się to tak szybko stać. Chciałabym wyciągnąć z tego jak najwięcej. Myślę, że takie treningi z pierwsza drużyną, z dziewczynami, które są bardziej ograne i zdecydowanie bardziej doświadczone od nas, to duża lekcja, którą możemy wykorzystać w młodzieżówce. Zostało nam jeszcze parę sezonów, ten także mamy do dokończenia we wrześniu. To nam bardzo pomoże – Joanna Chorąża.

źródło: #VolleyWrocław - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved