Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jessica Rivero Marin odchodzi z Legionovii

Jessica Rivero Marin odchodzi z Legionovii

fot. Michał Szymański

Hiszpańska przyjmująca Jessica Rivero Marin po sezonie spędzonym w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo zdecydowała się opuścić zespół.

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo stopniowo odkrywa kolejne karty na przyszły sezon. Po serii informacji o przedłużeniach kontraktów nadszedł również czas pożegnań. Kolejną siatkarką, która opuszcza szeregi Legionovii, jest przyjmująca Jessica Rivero Marin.Hiszpanka rozegrała w Legionowie tylko jeden sezon, ale od początku była podstawową zawodniczką. Wystąpiła w każdym spotkaniu – w sumie była na boisku w 95 setach i zdobyła 315 punktów, w tym 24 zagrywką, co pozwoliło jej zająć trzecie miejsce wśród najlepiej zagrywających siatkarek w lidze. Dołożyła do tego 21 bloków. – Dziękuję za całe wsparcie. Wolałabym grać przed wami, słyszeć wasz doping i czuć emocje, ale sytuacja z pandemią nie pozwoliła nam spędzić razem tyle czasu, ile byśmy chcieli. Życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy – może znów w Polsce? – powiedziała Rivero Marin.

Oprócz Hiszpanki Legionovię opuszczają również Julie Oliveira Souza oraz Shelly Stafford. Do tej pory klub poinformował również o dwóch nowych siatkarkach – Sonii Stefanik oraz Hannie Tylskiej.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: Legionovia Legionowo - facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę