Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jerzy Mróz: Liczymy, że uda nam się zorganizować Memoriał

Jerzy Mróz: Liczymy, że uda nam się zorganizować Memoriał

fot. archiwum

Nadal nie wiadomo, czy dojdzie do skutku Memoriał Huberta Wagnera. Organizatorzy liczą na to, że uda im się rozegrać ten coroczny turniej.  – Jesteśmy zdeterminowani, by grać, podobnie jak całe środowisko polskiej siatkówki. Oczywiście musimy mieć szansę, by zapewnić bezpieczne warunki uczestnikom naszego turnieju – powiedział Jerzy Mróz.

Po tym jak została odwołana Liga Narodów w siatkarskim kalendarzu na rok 2020 nie ma żadnej imprezy międzynarodowej. W chwili obecnej turniej poświęcony pamięci Huberta Wagnera nie został oficjalnie odwołany, pozostaje jednak pytanie, czy się odbędzie? –  Wiemy, że jest dzisiaj olbrzymie zapotrzebowanie na mecze na żywo, a przecież już w zeszłym roku mieliśmy rekordy frekwencji w hali i fantastyczne wyniki oglądalności w Polsacie Sport. W tym roku, o ile sytuacja zdrowotna w Polsce i na świecie pozwoli, zainteresowanie mogłoby być jeszcze większe. Dlatego robimy wszystko, by móc pokazać kibicom naszą reprezentację mistrzów świata w te wakacje – stwierdził prezes Fundacji Huberta Wagnera Jerzy Mróz. Na chwilę obecną organizatorzy wstrzymują się z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji, wciąż czekają na rozwój sytuacji. – Ważne jest, by nie podejmować pochopnych decyzji, nie spieszyć się, bo życie przynosi nam nowe rozwiązania każdego dnia. Jesteśmy doświadczonym organizatorem i będziemy w stanie wszystko ustalić w ekspresowym tempie. Dlatego czekamy z decyzjami tak długo, jak to będzie możliwe – dodał prezes.Jerzy Mróz zapewnił, że jeżeli turniej nie dojdzie do skutku to kibice mogą się spodziewać się zwrotu pieniędzy za zakupione bilety. – Sprawa jest oczywista, jeśli turniej się nie odbędzie lub będzie rozgrywany w zupełnie innej formule każdy kibic, jeśli będzie chciał, otrzyma zwrot pieniędzy. Myślimy jednak nad wieloma rozwiązaniami, jak choćby bilet wirtualny. Mamy jednak nadzieję, że będzie można grać z publicznością, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa – przyznał Mróz. Przypomnijmy, że w tegorocznym Memoriale oprócz Polaków miały zagrać reprezentacje Argentyny, Tunezji oraz Iranu. W tym ciężkim czasie wciąż jest wiele niewiadomych.

– Mamy już zapytania od naszych zagranicznych gości, kontaktowała się w sprawie Memoriału choćby kadra Tunezji, która chce wiedzieć, czy turniej zostanie rozegrany. Wiem, że o imprezie, oczywiście w bezpiecznych warunkach, marzą także biało-czerwoni i pozostałe drużyny. Musimy jednak poczekać, jak będzie wyglądało odmrażanie sportu, nie tylko w naszym kraju, lecz na świecie. Pomysłów mamy wiele, lecz najpierw porozmawiamy o nich z naszymi partnerami, bo przecież bez udziału reprezentacji nie jesteśmy w stanie niczego zorganizować. Pomysły będą uzależnione od sytuacji zdrowotnej i tego, co będziemy mogli stworzyć. Jesteśmy gotowi działać błyskawicznie i wszyscy chcemy, by w tym roku po raz kolejny kibice mogli obejrzeć mecze najlepszego turnieju towarzyskiego na świecie. Tym bardziej, że mogą to być jedyne spotkania w tym sezonie kadrowym – zakończył Jerzy Mróz.

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę