Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jelena Blagojević: Mamy w końcu ten finał

Jelena Blagojević: Mamy w końcu ten finał

fot. Maciej Goclon - tauronliga.pl

– Mamy w końcu ten finał. Jakie to uczucie? Cieszymy się, bo walczyłyśmy do końca i wygrywałyśmy, pierwszy raz w historii będziemy grały w finale. Rok temu wprawdzie było srebro, ale bez meczów finałowych – mówiła po wygranym meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź kapitan Developresu Jelena Blagojević. – Wszystko nam uciekało i dzisiaj zrobiłyśmy ogromną rzecz – dodała libero rzeszowianek Daria Przybyła.

– To nasza nagroda, cały sezon pracowałyśmy, trenowałyśmy, płakałyśmy, denerwowałyśmy się i na końcu cieszymy się, że jesteśmy w finale. Spróbujemy zdobyć to, o czym marzymy, czyli złoto. Nie będziemy się poddawali, musimy walczyć tak, jak walczyliśmy w tych dwóch ostatnich meczach – przyznała po trzecim meczu półfinałowym Jelena Blagojević.– Było ciężko, było nerwowo, ale zostawiłyśmy serducho na boisku i dzięki temu wygrałyśmy. Nasze mecze z ŁKS-em zawsze są nerwowe. Pierwszego seta zaczęłyśmy dobrze, ale w połowie seta rywalki zdobyły dwa, trzy punkty przewagi i to była ta różnica na końcu. Potem zaczęły nam wychodzić już rzeczy, które przygotowaliśmy, blok, obrona, również zagrywka i to zrobiło różnicę – mówiła kapitan Developresu. – Na końcu Kiera zrobiła różnicę, grała fantastyczny mecz, zresztą nie tylko ona, ale cała drużyna, Magda, która wchodziła na zagrywkę, Ania Stencel, która dziś zagrała w szóstce, grała niesamowicie – dodała serbska przyjmująca.

– Nie mogłyśmy się tego doczekać i ja się bardzo cieszę, że postawiłyśmy kropkę nad „i”, bo faktycznie pierwszy mecz z ŁKS-em nam zupełnie nie wyszedł. I w meczu w Łodzi i w tym meczu miałyśmy „nóż na gardle”, bo bardzo nam zależało na tym, by grać w finale. Wszystko co było możliwe do wygrania w tym sezonie nam uciekało z różnych przyczyn – z braku formy, braku wszystkich zawodniczek zdolnych do gry. Wszystko nam uciekało i dzisiaj zrobiłyśmy ogromną rzecz. Zupełnie nie myślę o tym, czy jesteśmy zmęczone, czy nie, o wyjazdach, tylko bardzo się cieszę, że zwyciężyłyśmy i zagramy w finale, bo na to czekałyśmy cały sezon – cieszyła się po spotkaniu libero Developresu Daria Przybyła.

źródło: Developres Rzeszów - Youtube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę