Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jędrzej Gruszczyński: Zakończenie ligi bez przyznania medali było sprawiedliwe

Jędrzej Gruszczyński: Zakończenie ligi bez przyznania medali było sprawiedliwe

fot. plusliga.pl

Sezon 2019/2020 był jednym z bardziej wyrównanych sezonów PlusLigi i faza play-off zapowiadała się niezwykle ciekawie. Rozgrywki przerwała jednak epidemia i ostatecznie medali nie przyznano. –  Myślę, że sprawiedliwe, bo liga była bardzo wyrównana i w fazie play-off mogło się jeszcze pozmieniać – przyznał Jędrzej Gruszczyński.

Kiedy dowiedziałeś się o zakończeniu rozgrywek, czy sądziłeś, że już na parkiet w tym sezonie nie wrócicie?Jędrzej Gruszczyński: Myślę że patrząc jak się rozwijała sytuacja w innych krajach, to brałem pod uwagę zakończenie rozgrywek jako najprawdopodobniejszy scenariusz.

Jak wygląda twoje życie od czasu zakończenia rozgrywek? 

– Staram się utrzymać w jakimś rytmie pracy, aczkolwiek stałem się szczęśliwym posiadaczem psa, więc on teraz zabiera znaczną część z mojego czasu.

Jeszcze niedawno ćwiczenia mogliśmy wykonywać tylko w domu, obecnie możemy wyjść na dwór. To na pewno dużo zmieni w przygotowaniu fizycznym i psychicznym? 

– Na szczęście mam dom z ogródkiem, także nie było tragedii wcześniej, ale zdecydowanie wyjście z czterech ścian może pomóc zachować zdrowie i fizyczne i psychiczne.

Jak sądzisz, o czym powinniśmy pamiętać podczas pandemii i na co uważać? 

– Przede wszystkim musimy zachować ostrożność i być odpowiedzialni. Stosujmy się do zaleceń i będzie dobrze!

Czy uważasz, że podjęcie decyzji o zakończeniu sezonu bez tytułu mistrzowskiego to dobre wyjście? 

– Myślę, że sprawiedliwe, bo liga była bardzo wyrównana i w fazie play-off mogło się jeszcze pozmieniać.

Czy będziemy w stanie wrócić do nowego sezonu po wakacjach? 

– Mam taką nadzieję!

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę