Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jędrzej Gruszczyński: Widać już napięcie

Jędrzej Gruszczyński: Widać już napięcie

fot. Klaudia Piwowarczyk

PGE Skra Bełchatów przegrała we własnej hali 0:3 z Barkomem Każany Lwów. W dwóch pierwszych setach o wyniki zadecydowała walka w końcówkach, ale w trzeciej partii przyjezdni potwierdzili, że tego dnia są w lepszej dyspozycji. – To jest duży smutek, duży ból, że drużyny tutaj przyjeżdżające nie boją się. Nikt się nie boi tu przyjechać i mają po prostu duży luz – powiedział po meczu Jędrzej Gruszczyński.

U nas widać już napięcie, że play-off ucieka, że każdy mecz jest o życie – dodał libero bełchatowskiego zespołu. – Musimy się do tego dostosować i spróbować walczyć, bo myślę, że pierwsze dwa sety nie pokazały naszej złej siatkówki. Nie wykorzystaliśmy swoich szans.Jakby ten pierwszy set był dla nas, to mogłoby to inaczej wyglądać. Pierwszy set jest przegrany – wiadomo, że trochę inne emocje przychodzą. W drugim znowu na przewagi i w trzecim przeciwnik ucieka dosyć szybko i nie byliśmy w stanie dogonić – analizował spotkanie Gruszczyński. Libero PGE Skry zapowiada, że zespół będzie walczył i nikt nie zamierza się poddawać póki piłka w grze.

Na gorąco mogę powiedzieć, że nie wykorzystaliśmy swoich szans, popełniliśmy za dużo błędów i pozwoliliśmy przeciwnikowi napędzić się, bo to pokazał pierwszy set. Ryzyko na zagrywce było za wysokie, liczba błędów spowodowała, że wszystko się odwróciło przeciwko nam – ocenił Radosław Kolanek, drugi trener PGE Skry Bełchatów. – Trzeci set pokazał, że wynik nas przygniótł. Całkowicie straciliśmy na boisku pewność siebie. Gratulacje dla zespołu ze Lwowa, bo zagrali na swoim poziomie, wykorzystali nasze błędy i dlatego ten mecz tak się skończył.

Nie ma innej drogi, innego sposobu myślenia, że mogłoby nas nie być w play-off. Będziemy robić wszystko, żeby się z tego ponieść i ten cel osiągnąć – zapowiedział Kolanek. – Nasza gra faluje. Jesteśmy w takim momencie, że na pewno sytuacja z tyłu głowy gdzieś siedzi.

źródło: opr. własne, PGE Skra Bełchatów - TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę