Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jędrzej Gruszczyński: Jestem przeciwny hejtowi, bo to nikomu nie pomaga

Jędrzej Gruszczyński: Jestem przeciwny hejtowi, bo to nikomu nie pomaga

fot. Katarzyna Rynkiewicz - plusliga.pl

– Mecze z potencjalnie lepszymi rywalami są dodatkową motywacją. Poza tym jest to końcówka sezonu i zawsze lepiej kończyć rozgrywki wygranymi niż po serii porażek – powiedział przed ostatnim meczem rundy zasadniczej Jędrzej Gruszczyński, libero Indykpolu AZS Olsztyn.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn przegrali w miniony weekend ważny pojedynek z GKS-em Katowice, co znacząco skomplikowało ich walkę o awans do play-off. – Ten mecz zostanie trochę w pamięci, aczkolwiek wiemy, że nie był to jedyny pojedynek, który przesądził o naszym wyniku. U siebie straciliśmy trzy punkty z Cuprum, na wyjeździe nie zdobyliśmy punktów w Nysie. Każde takie stracone punkty z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, który jest od nas niżej w tabeli bolą nas podwójnie, bo mając sześć oczek więcej bylibyśmy w zupełnie innej sytuacji – przyznał Jędrzej Gruszczyński, libero akademików z Kortowa.Po ostatnim niepowodzeniu na olsztynian wylała się fala krytyki. Kibice zarzucali im przede wszystkim brak waleczności. – Staram się nie czytać komentarzy, bo za bardzo biorę je do siebie. Wiem, że czytają je nasi najbliżsi i ich to boli najbardziej. Oni nas znają trochę lepiej. Wiedzą, ile poświęcamy czasu, pracy, zdrowia i energii, żeby dojść do celu. W komentarzach ludzie myślą, że odbieramy pieniądze i tyle. A to tak nie wygląda. My też przeżywamy te porażki. Jednak nie możemy ich w nieskończoność rozpamiętywać, bo kolejne mecze są przed nami. Aczkolwiek musimy pogodzić się z negatywnymi komentarzami. Jestem jednak przeciwny takiemu hejtowi, bo to nikomu nie pomaga – ocenił defensywny zawodnik Indykpolu AZS.

Podopieczni Daniela Castellaniego mają jeszcze szansę na awans do play-off, ale muszą nie tylko pokonać za trzy punkty w ostatniej kolejce rundy zasadniczej Asseco Resovię, ale także liczyć na porażki Ślepska oraz GKS-u. – Mecze z potencjalnie lepszymi rywalami są dodatkową motywacją. Poza tym jest to końcówka sezonu i zawsze lepiej kończyć rozgrywki wygranymi niż po serii porażek – zakończył Jędrzej Gruszczyński.

źródło: AZS Olsztyn - YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę