Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jędrzej Goss: Chcemy podnieść z parkietu kolejny komplet punktów

Jędrzej Goss: Chcemy podnieść z parkietu kolejny komplet punktów

fot. lkpslublin.pl

W zaległym meczu 4. kolejki TAURON 1. Ligi LUK Politechnika Lublin podejmie Krispol Września. O zbliżającym się starciu opowiedział Jędrzej Goss. – Teraz do trzech punktów powinniśmy dodać styl gry, który w ostatnim meczu był bardzo przeciętny i pozostawiał wiele do życzenia. Wszyscy wymagamy od siebie zdecydowanie więcej, dlatego musimy ten element poprawić – przyznał atakujący LUK Politechniki Lublin.

Po sobotnim zwycięstwie nad zespołem z Krakowa mecze z BBTS-em Bielsko-Biała zostały chyba już wyrzucone z głowy.Jędrzej Goss: – Zgadza się, porażki zostały wyrzucone z naszych głów. Teraz do trzech punktów powinniśmy dodać styl gry, który w ostatnim meczu był bardzo przeciętny i pozostawiał wiele do życzenia. Wszyscy wymagamy od siebie zdecydowanie więcej, dlatego musimy ten element poprawić.

Okazja do poprawy już w środę, kiedy to podejmiecie Krispol Września. Wasz rywal zajmuje 9. miejsce w tabeli, więc to wy jesteście faworytem .

– Łatka faworyta jest nam przyklejana w większości spotkań i mam nadzieję, że po raz kolejny okaże się, że nieprzypadkowo. Naszym celem jest podniesienie z parkietu kolejnego kompletu punktów. Trzeba jednak pamiętać, że drużyna z Wrześni jest na fali. Ostatnio pokonała faworyzowaną Gwardię Wrocław, a przedtem ograła Lechię Tomaszów Mazowiecki. Rywale przyjadą do nas bez presji zdobycia trzech punktów, a zapewne będą chcieli podtrzymać nie tylko dobrą dyspozycję, ale tez utrzeć nosa kolejnemu przeciwnikowi.

Jesteście w trakcie maratonu siatkarskiego, bo nadrabiacie zaległe mecze. Co jest kluczowe, aby podtrzymać formę?

– Nie tylko nasi trenerzy, ale wszyscy w tej lidze muszą eksperymentować na żywym organizmie. Nie przypominam sobie, żeby kluby I-ligowe grały taką serię spotkań. Niektóre zespoły miały dłuższe przerwy w grze i nagle są rzucane na wysokie obroty. Mam nadzieję, że pokażemy, tak, jak w sobotę, że mamy wyrównany skład i każdy z nas jest w stanie w decydującym momencie pomóc drużynie. Ważne, żeby poukładać to sobie w głowach i grać swoją siatkówkę. To powinno przynieść efekty.

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved