Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel ma problem – prezentacja jednak bez kibiców

Jastrzębski Węgiel ma problem – prezentacja jednak bez kibiców

fot. Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel poinformował, że zaplanowana na piątek 14 sierpnia prezentacja zespołu i mecz otwarcia sezonu ze Stalą Nysa dojdzie do skutku, ale odbędzie się bez udziału publiczności oraz mediów. Taki stan rzeczy jest wynikiem ogłoszonej przez Ministerstwo Zdrowia nowej listy powiatów w ramach nowych zasad bezpieczeństwa w wybranych obszarach kraju związanych ze wzrostem zakażeń na koronawirusa.

Zgodnie z informacją przekazaną przez resort zdrowia miasto Jastrzębie-Zdrój zostało przeniesione z „żółtej” strefy powiatów do „czerwonej”, a to wiąże się z tym, że zostało objęte bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami regionalnymi.Pierwotnie w organizowanym przez klub wydarzeniu mogło wziąć udział 50 procent publiczności, po kolejnym Rozporządzeniu Rady Ministrów zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w wydarzeniu mogło uczestniczyć już tylko 25 procent widowni. Teraz Jastrzębie-Zdrój trafia do strefy, w której wydarzenia sportowe odbywają się całkowicie bez publiczności. W piątkowej uroczystości nie będą mogli uczestniczyć również przedstawiciele mediów.

To oznacza, że dokonane przez kibiców rezerwacje w serwisie abilet.pl uznane zostaną za nieważne. Pomimo zachowania wszelkich środków ostrożności oraz woli ze strony zarządu klubu do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia z udziałem kibiców, Jastrzębski Węgiel musi uznać wyższość rozporządzeń Rady Ministrów i zastosować się obowiązujących wytycznych. Dobra informacja jest natomiast taka, że prezentacja i mecz otwarcia dojdą do skutku, a transmisja z tego wydarzenia zostanie przeprowadzona w internecie na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla.

źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved