Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel w Lubinie bez trzech przyjmujących

Jastrzębski Węgiel w Lubinie bez trzech przyjmujących

fot. Klaudia Piwowarczyk

W meczu 26. kolejki PlusLigi, kończącym rundę zasadniczą, Jastrzębski Węgiel będzie musiał radzić sobie bez kontuzjowanych: Rafała Szymury i Yacine’a Louatiego oraz chorego Tomasza Fornala. Pierwszy z przyjmujących doznał urazu mięśni przywodzicieli, natomiast drugi narzeka na problem z odcinkiem lędźwiowym pleców.

Szymura w ogóle nie pojechał z drużyną do Lubina, tylko został w domu i poddał się badaniom USG i rezonansu magnetycznego. Z kolei Louati jest z zespołem na Dolnym Śląsku, ale nie był w stanie normalnie trenować. W piątkowym spotkaniu założy on strój libero, a na przyjęcie z konieczności przestawiony zostanie libero Szymon Biniek.W obu przypadkach do kontuzji doszło podczas ostatniego treningu przed wyjazdem do Lubina. Na ile poważne są to urazy, okaże się w najbliższych dniach, po uzyskaniu kompletu wyników przeprowadzonych badań (Szymura) i zastosowanej terapii (Louati). Jeśli chodzi o Fornala, to w piątek zgłosił on sztabowi medycznemu przeziębienie i została podjęta decyzja o pozostawieniu zawodnika w lubińskim hotelu.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę