Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Japonia M: Dobra gra Kurka nie wystarczyła

Japonia M: Dobra gra Kurka nie wystarczyła

fot. Klaudia Piwowarczyk

W sobotę Nagoya Wolfdogs cieszyli się ze zwycięstwa nad Panasonic Panthers, tym bardziej, że była to pierwsza porażka Panter w sezonie. Rewanż już nie był tak udany dla zespołu Bartosza Kurka. Mimo dobrej gry polskiego atakującego to rywale schodzili z boiska zwycięscy. 

Od początku Nishida i Yamauchi prowadzili Panasonic Panthers do zwycięstwa. Bartosz Kurek ciągnął swoją drużynę, która próbowała gonić rywali, ale bezskutecznie. Pierwszy set padł łupem Panter 25:21.

W drugiej partii Wolfdogs zagrali dużo lepiej. Co prawda od początku prowadzili Panasonic, ale w samej końcówce do remisu doprowadził Kurek, a później siatkarze z Nagoi wygrali grę na przewagę 27:25 i mecz zaczął się od początku.

Trzeci set to znów prowadzenie Panthers od początku. Gospodarze byli lepsi w każdym elemencie, dobrze grali blokiem i zagrywką, co zaowocowało zwycięstwem 25:21.

W ostatniej partii od początku lepiej spisywali się Wolfdogs, jednak dobra gra Nishiyamy, a także trafiona zmiana rozgrywającego, pozwoliły Panterom odrobić straty i finalnie wygrać 25:23.

Panasonic Panthers – Nagoya Wolfdogs 3:1
(25:21, 25:27, 25:21, 25:23)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved