Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Janusz Gałązka: Zapowiadają się trudne pojedynki i zacięta walka

Janusz Gałązka: Zapowiadają się trudne pojedynki i zacięta walka

fot. Mateusz Bosiacki - tauron1liga.pl

– Pozostały cztery zespoły w walce o medale. W półfinale spotkamy się z BBTS Bielsko-Biała, drużyną, z którą zagraliśmy dużo spotkań w tym sezonie. Te mecze nie należały do łatwych. Patrząc na wyniki w poprzednich meczach, mogą decydować niuanse o zwycięstwie. Zapowiadają się trudne pojedynki i zacięta walka z obu stron. Zapewniamy, że damy z siebie wszystko, by wygrać – mówi kapitan Visły Bydgoszcz Janusz Gałązka.

Fazę zasadniczą zakończyliście na pozycji wicelidera klasyfikacji i awansowaliście do fazy play-off. Jak się z tym czujecie?Janusz Gałązka:Chcieliśmy bardzo zająć pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, ponieważ dawałoby to nam przewagę własnego boiska ze wszystkimi potencjalnymi rywalami w dalszej fazie rozgrywek. Myślę, że 2. miejsce po tak ciężkim sezonie jest zadowalające, mieliśmy szansę zająć pierwsze miejsce, ale niestety mecz w Lublinie nie poszedł po naszej myśli. Teraz nie ma co do tego wracać, wyrzucamy ten mecz z głowy. Dotychczas w fazie play-off w ćwierćfinale zgodnie z planem zwyciężyliśmy dwa spotkania z KPS Siedlce, co nas bardzo cieszy. Natomiast aktualnie skupiamy swoje myśli na kolejnym przeciwniku.

Przed wami półfinał, dwa mecze z BBTS Bielsko-Biała. Jakie macie nastawienie przed tymi spotkaniami? 

– Pozostały cztery zespoły w walce o medale. W półfinale spotkamy się z BBTS Bielsko-Biała, drużyną, z którą zagraliśmy dużo spotkań w tym sezonie. Te mecze nie należały do łatwych. Patrząc na wyniki w poprzednich meczach, mogą decydować niuanse o zwycięstwie. Zapowiadają się trudne pojedynki i zacięta walka z obu stron. Zapewniamy, że damy z siebie wszystko, by wygrać. 

Co sądzisz, jaki wpływ na siłę drużyny będziecie mieć brak Mariusza Marcyniaka w podstawowym składzie?

– Mariuszowi życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do swojej dobrej formy! Jest mi bardzo przykro z powodu tego, co się stało i w jakiej sytuacji znalazł się Mariusz. Poważna kontuzja miesiąc przed zakończeniem sezonu i meczami o medale. Udowodnił w przeciągu całego sezonu, że jest naszym najlepszym środkowym i z pewnością będzie go nam brakowało w przyszłych meczach. Jednak wszyscy dołożymy wysiłku i damy z siebie wszystko, by wygrać obydwa spotkania z BBTS Bielsko- Biała i dostać się do finału, by w ostatecznym rezultacie osiągnąć zamierzony cel – awans do PlusLigi.

źródło: visla-bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę