Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Hadrava: Nie mamy dużo czasu na odpoczynek

Jan Hadrava: Nie mamy dużo czasu na odpoczynek

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla nie mają dużo czasu na regenerację. W środę grali mecz Pucharu Polski z Legią Warszawa, a w sobotę mierzyli się z PGE Skrą Bełchatów. Oba te mecze mistrzowie Polski wygrali, a już we wtorek zagrają w ramach Ligi Mistrzów z Knack Roeselare. – Nie mamy dużo czasu na odpoczynek, ale ja jestem zadowolony, że wygraliśmy. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy swojej szansy w czwartym secie i przez to trzeba było grać tie-break – powiedział po meczu w Bełchatowie Jan Hadrava. 

W meczu Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów spodziewaliśmy się walki i taka też była.  Spotkanie zakończyło się po tie-breaku.  – Dla nas to był trudny mecz, jeszcze trzy dni temu graliśmy mecz Pucharu Polski w Warszawie, we wtorek z kolei gramy kolejny mecz, tym razy Ligi Mistrzów. Nie mamy dużo czasu na odpoczynek, ale ja jestem zadowolony, że wygraliśmy. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy swojej szansy w czwartym secie i przez to trzeba było grać tie-break – powiedział Jan Hadrava, MVP meczu w Bełchatowie.  Zdobył w nim aż 29 punktów.Mistrzowie Polski czasu na regenerację nie będą mieli dużo, bowiem już we wtorek czeka ich starcie w Lidze Mistrzów z belgijskim Knack Roeselare.  – Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko odpocząć i zaraz mecz z Knack Roeselare, który rzecz jasna trzeba wygrać, aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie – powiedział atakujący.

Sobotnia wygrana była 13 z rzędu Jastrzębskiego Węgla  wliczając w to Ligę Mistrzów i Puchar Polski.  – Mamy dobrze zbudowany zespół, złożony z bardzo dobrych zawodników, w większości reprezentantów swoich krajów.  Walczymy o jak najwyższe cele w Pluslidze. Szkoda tego punktu, ale PGE Skra na pewno grała bardzo dobrze, świetnie zagrywała i na pewno zasłużyła na ten punkt.  Dla nas to pozytyw, że przy tak napiętym terminarzu możemy wyjechać z Bełchatowa ze zwycięstwem – zakończył Jan Hadrava.

źródło: inf. własna, Jastrzębski Węgiel - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę