Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Hadrava: Naszą mocną stroną jest szeroki skład

Jan Hadrava: Naszą mocną stroną jest szeroki skład

Jastrzębski Węgiel odnotował kolejną wygraną w rozgrywkach PlusLigi. Jastrzębianie pokonali 3:0 Ślepsk Malow Suwałki. Jedynie w trzecim secie gospodarze byli o krok od przedłużenia losów meczu. – W pierwszych dwóch setach zagraliśmy lepiej niż Ślepsk. Później nasi rywale popełnili mniej błędów, mieli lepsze przyjęcie i zaczęli lepiej grać, my trochę gorzej – ocenił po spotkaniu Jan Hadrava.

Atakujący zdobył dla swojego zespołu 9 punktów, w tym osiem atakiem i jeden blokiem. W ataku zanotował 42% skuteczności.

Po raz kolejny okazało się, że naszą mocną stroną jest szeroki skład, który jest w stanie pomóc w każdym momencie – podkreślił Jan Hadrava. – Podwójna zmiana na zagrywce odegrała istotną rolę, dzięki temu osiągnęliśmy swój poziom. Nasi rywale nie wykorzystali swoich szans w trzeciej partii.

Atakujący dodał, że wynik cieszy tym bardziej, że jastrzębianie mają ostatnio bardzo napięty terminarz. –  Jestem zadowolony z odniesionego zwycięstwa i zdobytych trzech punktów. Tym bardziej cieszy mnie taki wynik, ponieważ w ostatnim czasie dużo podróżowaliśmy. Poza tym mamy problemy zdrowotne. Jesteśmy w dobrej dyspozycji i liczę na to, że w kolejnym meczu zaprezentujemy naszą dobrą grę – zakończył.

źródło: inf. własna, Jastrzębski Węgiel - inf. prasowa