Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jan Hadrava: To najlepsze rozgrywki siatkarskie na świecie

Jan Hadrava: To najlepsze rozgrywki siatkarskie na świecie

fot. Kacper Kirklewski - plusliga.pl

Po czterech latach spędzonych w AZS-ie Olsztyn Jan Hadrava podpisał kontrakt z Cucine Lube Civitanova. Chociaż marzy o tym, aby częściej pojawiać się na boisku, to cały czas uważa, że włoska ekstraklasa jest najlepsza na świecie. – To zdecydowanie najlepsze rozgrywki siatkarskie na świecie. Poziom wyższy niż w Polsce – powiedział Czech. – Muszę starać się, aby trener miał do mnie jeszcze większe zaufanie.

– Magia A1 polega na tym, że w każdym meczu i secie toczy się walka. Nawet jeśli gramy przeciwko ostatniej drużynie, nie jesteśmy pewni. Słabe drużyny nie mają nic do stracenia i chcą się popisywać. Postrzegają także walkę przeciwko nam jako zwycięstwo – dodał Jan Hadrava.Czeski zawodnik o miejsce w składzie meczowym walczy z Kamilem Rychlickim. – Spodziewałem się grać więcej, ale sezon wciąż jest długi. Z drugiej strony trenujemy dobrze, intensywnie, drużyna jest świetna. Zawsze wchodzę do gry – sprecyzował Hadrava, który często decyduje o zakończeniu setów. – Niemal za każdym razem, gdy wychodzę na boisko, udaje mi się pomóc zespołowi. 

Hadrava ma jasny plan – przekonać trenera Ferdinando De Giorgiego o swoich umiejętnościach w nadchodzących tygodniach. – W meczach, które grałem, udowodniłem, że nie musi się bać o moją dyspozycję.

źródło: cvf.cz, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved